Тантра-Джйотіш – наука та технологія знань фундаментальних принципів. {53}

««« Практичне використання Тантра-Джйотіш — знання Грах Вищих Сил Життя »»»
Тантра-Джйотіш – це незвичайний і ефективний підхід до отримання знань за допомогою фундаментальних принципів науки Джйотіш [Ведична астрологія].

Якщо звичайні розділи Джйотішу — Джатака, Німітта, Прашна і Мухурта – перша за все використовують карту народження / карту події (Кундалі, «астрологічну карту»), то у Тантра-Джйотішу за допомогою тих же принципів Джйотішу читається тіло людини, його відчуття і так далі.

Також функцію досліджуваної карти (знамення, знаки тощо) можуть виконувати руху, скоєних людиною, його зовнішній вигляд або події, що відбуваються в оточенні в момент здавна питання, і багато іншого.

Використовується спостереження і тлумачення різних знаків (знамень), аналіз особливостей дихання в той час, коли було поставлено питання, інтерпретація особливостей мови запитувача.

У традиції Тантра-Джйотішу заохочується отримання інформації від «ефірних істот» (сутностей Простору), використання мантри (звуків-звернень) і тощо.

Тантра-Джйотіш – це одне з найбільш невідомих напрямків Тантра-Йоги, оскільки в ньому практично не залишилося трактатів / текстів, викладають методологію даного підходу, а передача знань в основному здійснюється в усній формі, від Вчителя до учня. Тантра-Джйотіш вимагає глибокого залучення в цілісне проживання отриманих знань і сильно трансформує людину, хто практикує.

Тантра-Джйотиш дає вміння розрізняти або пробуджувати ті чи інші Сутності (Сили, “Духи”) в оточенні, у своєму тілі або свідомості, і взаємодіяти з ними для потрібного результату. Такі технології застосовуються для отримання знання про події минулого, сьогодення і майбутнього, або для створення тієї чи іншої події / ефекту / результату.

Традиція технік і технологій Тантри (Тантризм і так далі) передається від вчителя до учня в тисячоліттях. Шанкара (788-820 роки) – це видатний філософ, ведичний вчений і вчитель, відродив авторитет Ведичних знань, став автором Адвайта-Веданти — вчення про “Недвоїстість”, тобто про Єдність Духу всього сущого.

Стародавня українська традиція та видатні філософи України (таки як Григорій Сковорода та інші) навчали людей знання таких же Вищих Принципів Буття та життя — Законам Духа (Всесвіту) та Законам Природи.

Школа Тантра-Джйотішу  та Ведичної астрології  Антона Кузнецова “Ведаврата” 

Оскільки кожен з нас народився під впливом певних Сил життя – Грах, фундаментальних Принципів. Тому ми – їхні представники. Грахи (Сили життя, “планети”) формують природу наших особистостей, звички, інтереси, поведінку і події. Вони діють відповідно до своїх якостей, і тому їхня дія закономірно. Знання цих Сил — Грах — дозволяє бачити те, як закономірним чином вони будуть створювати ті чи інші тенденції в житті людини, давати періоди його життя. Все це формують природні Сили життя, що показуються в «картах народження» в символічною формі. Тому Тантра-Джйотіш – це ефективний метод навчання та використання Джйотішу для отримання знань, прийняття рішень, відповідей на питання і розв’язання проблем, які могуть траплятися у житті.

*** Тантра-Джйотіш - наука та технологія знань фундаментальних принципів. ***

(Visited 788 times, 1 visits today)

32 коментарів для “Тантра-Джйотіш – наука та технологія знань фундаментальних принципів. <small> {53} </small>”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *