Семінари, вебінари, курсі та лекції по Тантра-Джйотішу

cosmic_c-282x300

Тантра-Джйотіш – семінари/вебінари, курсі, лекції, записи

Перелік базових семінарів та курсів.

Вони доступні як у “живому навчанні”, так й у форматі вебінарів і записів (відео та аудіо).

ДжйотішЗакони Буття та Життя, які збереглися як стародавні традиції наших предків, як Ведичні Знання, як Родові принципи та природні закони будь-якого традиційного стародавнього народу.

Це суб’єктивна, і в той же час, точна та системна наука про закономірності життя, їх зміни в часі, про весь діапазон взаємин, про взаємозв’язки минулого і майбутнього.

На основі цієї науки можна пізнати, як протікають і розвиваються будь-які аспекти життя, а також змінювати і коригувати їх. Використовуючи це безцінне Знання, людина може стати значно успішніше у всіх сферах життя — бізнесі, сім’ї, підтримці здоров’я і так далі.

Принципи та знання Тантра-Джйотіш — це стародавні знання та технології звернення і застосовування фундаментальних Сил Всесвіту. Ця система дає практичне Знання у вигляді безпосереднього досвіду, отриманого через власні (1) свідомість, (2) сприйняття і (3) тіло. А також, вона може дати розвиток Усвідомленості (Свідомості) і набуття Сили для виконання свого Призначення, для реалізації намірів та цілей.

Особливість даного методу полягає в його природності, простоті та закономірності в отриманні результату і незалежності від зовнішніх умов, обставин і устаткування.

Методологія Тантра-Джйотіша дозволяє входити у власну Сутність і сутність досліджуваного явища для того, щоб отримати повне Знання про це явище і застосувати його для розвитку свого життя.

Придбати відео- і аудіо-записи семінарів Антона Кузнецова.
Записатися на «живі» семінари та лекції.

(Visited 320 times, 1 visits today)