Затінення (затемнення/померк) – Тантра-Джйотіш і Ведична астрологія

*** Затінення (затемнення, затьма, померк) - яка його суть та що робити у такий час. ***

Місячне і сонячне затемнення (затьмарення/померк) –
прогнози і рекомендації, від так, що робити під час затінення і після.

З точки зору Тантра-Джйотішу або інших Ведичних наук, сонячне і місячне затемнення означає несприятливу вказівку, недобре знамення. В день самого затемнення (потьмарення) не рекомендуються будь-які важливі дії, справи, рішення, починання, намагання розв’язувати конфлікти.

Проте, для медитації та духовних практик такий день затемнення сприятливий. У цей час варто звертатися до Вищої Сили (Духу, Роду / Бога). Час затемнень сприятливо використовувати для практики до Духу

Раху і затемнення по Тантра-Джйотішу [Ведичної астрології]
*** Раху і затемнення з точки зору Тантра-Джйотиша [Ведичної астрології] rahu ***Суть затемнення: при сонячному затемненні Раху закриває Сонце (Сур’ю, Свідомість), отже “морок” заступає промені Сонця,  які життєво необхідні всьому живому як Джерело Буття.

Суть затемнення в тому, що при сонячному затемненні Граха Раху закриває Сонце (Сур’ю / Свідомість), натомість промені Сонця життєво необхідні і Землі, і всьому живому для Буття. Сила Сур’ї / Дажбога (“Сила Сонця”) – це і є Сила Буття, Сила Існування.

Тому перекривання сонячних променів несприятливе для людей та всіх інших живих сутностей, і для Природи в цілому. При сонячних затемненнях ми не отримуємо Світло Сур’ї / Дажбога (Сонця, Духу-Свідомості), не отримуємо Світло Існування, а піддаємося впливу Темряви, які надходить від Раху (Сили Захоплення, “Північного Вузла”), піддаємося дії Силам невігластва, ницості, неусвідомленості, одержимості, пристрасності. Затемнення прибирає або понижує Сонячний вплив (Світло Свідомості / Духу) для всієї Землі, тому страждають і люди, і всі створення.

Під час затемнення (затінення) свідомість людини частково стає затуманеною, затьмареною. Розум людський, усвідомлення і мудрість послаблюються, тому сонячне затемнення завдає несприятливого діяння на людей, на суспільство, на нації і країни. У світі збільшуються напруга і стреси, зростають руйнівні і не еволюційним тенденції. Це вплив триває протягом двох тижнів (14 діб = однієї Пакши).

Наслідки затемнення проявлятимуться із запізненням (від 2 тижнів – до 6 місяців).

Затемнення (затьмарення, померк) може негативно позначитися на самопочутті навіть практично здорової людини, особливо страждають розумово нестабільні і «метеорологічно залежні» люди.

Дослідження вчених-медиків підтверджують вплив сонячного затемнення на людину. Проведені медичні дослідження показали, що людський організм починає реагувати на це явище відразу, як диск Сонця закривається Місяцем. У гіпертоніків піднімається артеріальний тиск, серце збільшує силу викиду крові, але кров нерівномірно надходить в різні півкулі головного мозку; робота нервова система порушується.

~~~

 Затемнення з точки зору Тантра-Джйотішу [Ведичної астрології]

*** Затемнення з точки зору Тантра-Джйотішу [Ведичної астрології]  ***

Під час Сонячного затемнення (затінення), коли Сонце і Місяць по’єднуються (момент “молодика”), поруч з ними знаходиться “Місячний Вузол” – Раху або Кету. Діяння цих “примарних” Грах виконує сильний вплив на людину, в організмі йде потужне навантаження на систему регуляції (на цілісність функціонування триєдиності: Свідомість + Сприйняття + Тілесність), ким є Сур’я + Чандра + Шукра. Особливо небезпечні наслідки для здоров’я в день затемнення у людей з серцево-судинними патологіями, гіпертоніків, душевно неврівноважених.

Тому навіть лікарі кажуть, в день затемнення краще не проявляти активність – дії більшою мірою можуть букти неадекватними і висока ймовірність помилок. Зазвичай вони радять перечекати цей день. Особливо це важливо для вагітних жінок, оскільки вони максимально сприйнятливі, чутливі.

Під час місячного затемнення (затьмарення) мислення, сприйняття, сприймаючий розум, і емоційна сфера людей сильно уразливі. Тому почасти зростає число психічних розладів у людей. Це пов’язано з порушенням роботи гіпоталамуса на психофізіологічному рівні, який відповідає Місяцю (Чандрі). Можуть бути порушені гормональні цикли організму, особливо у жінок, і тим більше у вагітних.

Під час сонячного затемнення порушується робота таламуса, який відповідає “Силі Сонця” – Сур’ї / Дажбогу. Підвищується ризик серцево-судинних захворювань. Свідомість (внутрішнє «Я») стає затьмареним. Наслідком цього може бути посилення напруженості і стресів у відносинах між людьми і в суспільстві в цілому, зростання радикальних і агресивних тенденцій в країнах і світі прояв, певною мірою, неадекватних і необґрунтованих рішень / дій деяких політиків і керівників держав.

Земні наслідки затемнення (у вигляді природних катаклізмів, наприклад, землетрусів або сейсмічної активності, цунамі, ураганів, незвичайних метеорологічних явищ) можливі протягом декількох тижнів після затемнення.Збільшується ймовірність збройних конфліктів (війн), пожеж, техногенних катастроф, падінь літаків, нещасних випадків в аеропортах або космодромах.

Можлива нестабільність в економіці протягом декількох тижнів після затемнення.У будь-якому випадку, затемнення приносять зміни в життя, як людини, так і соціуму. Трансформації, які несе затемнення, відчуваються як жорсткість або невідворотність подій, свого роду розплата або покарання ( «Закон Карми»).Деякі люди або групи людей (організації) можуть здійснювати дивні і божевільні вчинки. Один з світових лідерів може стати учасником трагедії або скандалу. Якийсь правитель (президент, король, перший міністр) може зробити божевільний вчинок, дурне рішення.

Висока ймовірність вияву терористичної чи диверсійної діяльності. Тому потрібно максимально посилити безпеку, зберігати холоднокровність, витримку. Терористи активізуються і можуть завдати нових ударів. Можливі харчові отруєння. В “умах” великих груп людей вірогідні «бродіння», і як наслідок, протести, колективні акти, заворушення, бунти, акції непокори.

*** Приклад затемнення Тантра-Джйотіш [Ведична астрологія] затінення-затьма-померк-eclipse ***

Затемнення в якійсь мірі є «знаковою подією», тобто Знаком, Знаменням, яке вказує на трансформації, на фазові переходи в життя людини, організації, суспільства, країни або всього світу. У більшості випадків зміни пов’язані з матеріальними (в тому числі фінансовими), психічними (душевними), тілесними (фізичними) трансформаціями, що ми вважаємо стражданнями. Тому затемнення вважається негативним знаком, і його згубні наслідки накопичуються в міру того, як час йде до дати / часу цього явища.

Наслідки затемнення швидше проявляються в 1) регіонах, які відповідають Раші [ «знаку сидеричного зодіаку»], в якому вони відбуваються; 2) в місцях Землі, де вони видимі; 3) в областях життя, які відповідають Раші (наприклад, Врішабха-Раші – місця відпочинку, Дхану-раші – храми, духовні заклади, ашрами, семінарії і так далі).

 ~~~ 

Поради щодо затемнення – що робити перед, під час та після

Згідно ведичного знання та науці Тантра-Джйотіш є ряд важливих рекомендацій і порад, які краще дотримуватися під час сонячних і місячних затінень (затьмарень). Самий “чутливий” час – це 3 години до і після моменту затемнення (померку):

* Не потрібно дивитися на затемнення (!), з цієї ж причини не варто дивитися на захід Сонця;
* Не варто виходити з дому / квартири (й тим більше не варто подорожувати);
* Бажано не бути на відкритому просторі, а знаходиться в закритому приміщенні;
* Не потрібно приймати їжу три години до і після часу максимального затемнення;
* Не варто керувати машиною;
* Потрібно уникати ділових, комерційних, фінансових дій;
* Не потрібно бути поблизу груп людей (уникати скупчень людей, натовпу);
* Рекомендується відпочивати;
* Краще медитувати і займатися іншими практиками до Духу. 

Опісля затемнення важливо стежити за своїми думками і бажаннями.

Не плануйте на час затемнення (затінення) важливих справ.

Дотримуйтесь посильного посту.

Не піддавайтеся настрою, не влаштовуйте “з’ясування стосунків”, спробу вирішите “термінові невирішені питання”.

Не залишайте дітей без уваги.
Прослідкуйте, щоб на дитину не потрапляло місячне сяйво під час сну у затінення (затьму).

Якщо ви відчуваєте, що емоції виходять з-під контролю, випийте заспокійливий відвар трав або чай.
За добу перед та два тижні після померку (затемнення) не рекомендовано вступати в інтимні стосунки, планувати зачаття, тощо.

У період затемнення краще не займатися “впорядковуванням планів”.

Не варто навантажувати сприйняття… чи то переглядом фільмів, чи то роботою за комп’ютером.

Якщо ви відчуваєте сильні перепади настрою, рекомендуємо медитацію.

Часто приймайте душ.

Водіям варто дотримуватись правил дорожнього руху, бути уважними, не перевищувати швидкість руху.

Можлива неадекватна поведінка домашніх тварин або диких тварин. Ймовірні дивні явища у природі, неадекватні вчинки/ситуації у суспільстві.

Вода – це є очисний засіб, вона здатна очищувати вплив затемнення. Тому зробить “вологе прибирання” оселі. Також бажано вимити вівтар вранці у наступний день після дня затемнення (затінення).

Не рекомендовано виходити на вулицю починаючи за три години до затемнення (померку), й після затінення (затьми).

Закривайте вікна портьєрами, шторками, щоб місячне світло не потрапляло у вашу оселю.

Під час затемнень краще, що ми можемо робити, це є звернутися до своєї Вищої Сили — до Духу, до Роду/Бога. Навіть якщо більшість людей навколо нас або весь світ «сходять з розуму», то тим не менше у мене є моя Вища Сила (Дух, Бог), мій Вищий Обов’язок (Призначення), і мені потрібно робити те, що я повинен робити. Практика для Духу («Духовна практика», медитація) – це головне, що мені допоможе на час місячного і сонячного затемнень, це і дасть мені усвідомлення, і допоможе моєму Роду допомогти мені, і буде створювати в моєму оточенні еволюційні, когерентні впливу.

Автор: Антон Кузнецов .

~~~

Додаток:

Сонячні та Місячні затемнення в 2017-2020 роках

11 лютого 2017 2:32 (Повний місяць)
Напівтіньове Місячне затемнення

26 лютого 2017 16:58 (Молодик)
Кільцеве Сонячне затемнення

7 серпня 2017 року, 20:10 (Повний місяць)
Приватне Місячне затемнення

21 серпня 2017 року, 20:27 GMT+3 (Молодик)
Повне Сонячне затемнення

31 січня 2018 15:26 GMT+2 (Повний місяць)
Повне Місячне затемнення

15 січня 2018 23:05 GMT+2 (Молодик)
Приватне Сонячне затемнення

13 липня 2018 4:47 GMT+2 (Молодик)
Приватне Сонячне затемнення

27 липня 2018 22:20 GMT+2 (Повний місяць)
Повне Місячне затемнення

11 серпня 2018 11:57 GMT+2 (Молодик)
Приватне Сонячне затемнення

6 січня 2019 3:28 GMT+2 (Молодик)
Приватне Сонячне затемнення

21 січня 2019 7:16 GMT+2 (Повний місяць)
Повне Місячне затемнення

2 липня 2019 21:16 GMT+2 (Молодик)
Повне Сонячне затемнення

16 липня 2019 23:38 GMT+2 (Повний місяць)
Приватне Місячне затемнення

26 грудня 2019 7:13 GMT+2 (Молодик)
Кільцеве Сонячне затемнення

10 січня 2020 21:21 GMT+2 (Повний місяць)
Напівтіньове Місячне затемнення

5 липня 2020 21:12 GMT+2 (Повний місяць)
Напівтіньове Місячне затемнення

21 червня 2020 8:41 GMT+2 (Молодик)
Кільцеве Сонячне затемнення

5 липня 2020 6:44 GMT+2 (Повний місяць)
Напівтіньове Місячне затемнення

30 листопада 2020 11:29 GMT+2 (Повний місяць)
Напівтіньове Місячне затемнення

14 грудня 2020 18:16 GMT+2 (Молодик)
Повне Сонячне затемнення

 

 

 

(Visited 385 times, 1 visits today)