Затемнення — затьмарення / затінення / померк — т.з. Тантра-Джйотіш і Ведична астрологія

*** Затінення (затемнення, затьма, померк) - яка його суть та що робити у такий час. ***

Місячне та сонячне затемнення (затьмарення / померк) —
рекомендації, що робити під час затінення та 2 тижні перед і після.

З точки зору Тантра-Джйотішу та Ведичних наук, сонячне і місячне затемнення означає несприятливу вказівку, недобре знамення. В день самого затемнення (потьмарення) не рекомендуються будь-які важливі дії, справи, рішення, починання, намагання розв’язувати конфлікти.

Проте, для медитації та духовних практик такий день затемнення сприятливий. У цей час варто звертатися до Вищої Сили (Духу, Роду / Бога). Час затемнень сприятливо використовувати для практики звернення до Духу — «духовні практики». 

Раху і затемнення по Тантра-Джйотішу [Ведичної астрології]

*** Раху і затемнення з точки зору Тантра-Джйотиша [Ведичної астрології] rahu ***Суть затемнення: при сонячному затемненні Раху закриває Сонце, отже “морок” заступає промені Сонця,  які  необхідні всьому живому як Джерело Буття.

Суть затемнення в тому, що при сонячному затемненні Граха Раху закриває Сонце (Сурью / Свідомість), натомість промені Сонця життєво необхідні і Землі, і всьому живому для Буття. Сила Сур’ї / Дажбога (“Сила Сонця”) – це і є Сила Буття, Сила Існування.

Тому перекривання сонячних променів несприятливе для людей та всіх інших живих сутностей, і для Природи в цілому. При сонячних затемненнях ми не отримуємо Світло Сур’ї / Дажбога (Сонця, Духу-Свідомості), не отримуємо Світло Існування, а піддаємося впливу Темряви, які надходить від Раху (Сили Захоплення, “Північного Вузла”), піддаємося дії Силам невігластва, ницості, неусвідомленості, одержимості, пристрасності. Затемнення прибирає або понижує Сонячний вплив (Світло Свідомості / Духу) для всієї Землі, тому страждають і люди, і всі створення.

Під час затемнення свідомість людини частково стає затуманеною, затьмареною. Розум людей, їх усвідомлення і мудрість послаблюються. Тому сонячне затемнення несприятливе для людей, суспільства, націй і країн. У світі збільшуються напруга і стреси, зростають руйнівні і нееволюційним тенденції. Цей вплив триває протягом двох тижнів (14 діб  =  однієї Пакши).

Наслідки затемнення проявляться не одразу після нього, а через час від 2 тижнів до 6 місяців.

Затемнення (затьмарення, померк) може негативно позначитися на самопочутті навіть практично здорової людини, особливо страждають розумово нестабільні і «метеорологічно залежні» люди.

Дослідження вчених-медиків підтверджують вплив сонячного затемнення на людину. Проведені медичні дослідження показали, що людський організм починає реагувати на це явище відразу, як диск Сонця закривається Місяцем. У гіпертоніків піднімається артеріальний тиск, серце збільшує силу викиду крові, але кров нерівномірно надходить в різні півкулі головного мозку; робота нервова система порушується.

~~~

 Затемнення з точки зору Тантра-Джйотішу [Ведичної астрології]

*** Затемнення з точки зору Тантра-Джйотішу [Ведичної астрології]  ***

Під час Сонячного затемнення (затінення), коли Сонце і Місяць поєднуються (момент “молодика”), поруч з ними знаходиться “Місячний Вузол” – Раху або Кету. Діяння цих “примарних” Грах виконує сильний вплив на людину, в організмі йде потужне навантаження на систему регуляції (на цілісність функціонування триєдиності: Свідомість + Сприйняття + Тілесність), ким є Сур’я + Чандра + Шукра. Особливо небезпечні наслідки для здоров’я в день затемнення у людей з серцевими патологіями, гіпертоніків, душевно неврівноважених.

Тому навіть лікарі кажуть, що в день затемнення не проявляти активність, позаяк дії чи рішення можуть бути неадекватними, є висока ймовірність помилок. Вони радять перечекати цей день. Особливо це важливо для вагітних жінок, оскільки вони максимально сприйнятливі та чутливі. 

Вплив місячних затемнень

Під час місячного затемнення (затьмарення) мислення, сприйняття, сприймаючий розум (Манас) і емоційна сфера людей уразливі. Тому зростає число психічних розладів у людей. Це пов’язано з порушенням роботи гіпоталамуса на психофізіологічному рівні, який відповідає Місяцю (Чандрі). Можуть бути порушені гормональні цикли, особливо у жінок, і тим більше у вагітних.

Вплив сонячних затемнень

Під час сонячного затемнення порушується робота таламуса, який відповідає “Силі Сонця” – Сур’ї / Дажбогу. У людей стає затьмареною Свідомість, самосвідомість як досвід внутрішнього вищого «Я» (ідентифікація своєї суті, свого Духу, свого Роду). Крім того, підвищується ризик серцевих захворювань чи нападів. 

Наслідком цього може бути посилення напруженості і стресів у відносинах між людьми і в суспільстві в цілому, зростання радикальних і агресивних тенденцій в країнах і світі прояв, певною мірою, неадекватних і необґрунтованих рішень / дій деяких політиків і керівників держав.

Земні наслідки затемнення (у вигляді природних катаклізмів, наприклад, землетрусів або сейсмічної активності, цунамі, ураганів, незвичайних метеорологічних явищ) можливі протягом декількох тижнів після затемнення.Збільшується ймовірність збройних конфліктів (війн), пожеж, техногенних катастроф, падінь літаків, нещасних випадків в аеропортах або космодромах. Можлива нестабільність в економіці протягом декількох тижнів після затемнення. 

Затемнення приносять зміни в життя, як людини, так і соціуму. Трансформації, які несе затемнення, відчуваються як жорсткість або невідворотність подій, свого роду розплата або покарання («Закон Карми»).Деякі люди або групи людей (організації) можуть здійснювати дивні і божевільні вчинки. Наприклад, один зі світових лідерів може стати учасником трагедії або скандалу чи правитель (президент, король, перший міністр) може зробити божевільний вчинок, дурне рішення.

Висока ймовірність вияву терористичної чи диверсійної діяльності. Тому потрібно максимально посилити безпеку, зберігати холоднокровність, витримку. Зокрема, терористи можуть активізуватись і завдати нових ударів. Можливі [харчові] отруєння. В “умах” великих груп людей вірогідні «бродіння», і як наслідок, протести, колективні акти, заворушення, бунти, акції непокори.

*** Приклад затемнення Тантра-Джйотіш [Ведична астрологія] затінення-затьма-померк-eclipse ***

Затемнення якоюсь мірою є «знаковою подією», тобто Знаком, Знаменням, яке вказує на трансформації, на фазові переходи в життя людини, організації, суспільства, країни або всього світу. У більшості випадків зміни пов’язані з матеріальними (в тому числі фінансовими), психічними (душевними), тілесними (фізичними) трансформаціями, що ми вважаємо стражданнями. Тому затемнення вважається негативним знаком, і його згубні наслідки накопичуються в міру того, як час йде до дати / часу цього явища.

Наслідки затемнення швидше проявляються в (1) регіонах, які відповідають Раші [«знаку сидеричного зодіаку»], в якому вони відбуваються; (2) в місцях Землі, де вони видимі; (3) в областях життя, які відповідають Раши (наприклад, Врішабха-Раші – місця відпочинку, Дхану-раші – храми, духовні заклади, ашрами, семінарії і так далі).

 ~~~ 

Поради щодо затемнення – що робити перед, під час та після

Згідно з ведичним знанням та науці Тантра-Джйотіш є ряд важливих рекомендацій і порад, які краще дотримуватися під час сонячних і місячних затінень (затьмарень). Самий “чутливий” час – це 3 години до і після моменту затемнення (затьмарення):

* Не потрібно дивитися на затемнення (!), з цієї ж причини не варто дивитися на захід Сонця;
* Не варто виходити з дому / квартири (й тим більше не варто подорожувати);
* Бажано не бути на відкритому просторі, а знаходиться в закритому приміщенні;
* Не потрібно приймати їжу три години до і після часу максимального затемнення;
* Не варто керувати машиною;
* Потрібно уникати ділових, комерційних, фінансових дій;
* Не потрібно бути поблизу груп людей (уникати скупчень людей, натовпу);
* Рекомендується відпочивати;
* Краще медитувати і займатися іншими практиками до Духу. 

Опісля затемнення важливо стежити за своїми думками і бажаннями.

Не плануйте на час затемнення (затінення) важливих справ.

Дотримуйтесь посильного посту.

Не піддавайтеся настрою, не влаштовуйте “з’ясування стосунків”, спробу вирішите “термінові невирішені питання”.

Не залишайте дітей без уваги.
Прослідкуйте, щоб на дитину не потрапляло місячне сяйво під час сну у затінення (затьму).

Якщо ви відчуваєте, що емоції виходять з-під контролю, випийте заспокійливий відвар трав або чай.
За добу перед та два тижні після затемнення (затьмарення) не рекомендовано вступати в інтимні стосунки, планувати зачаття, тощо.

У період затемнення краще не займатися “впорядковуванням планів”.

Не варто навантажувати сприйняття… чи то переглядом фільмів, чи то роботою за комп’ютером.

Якщо ви відчуваєте сильні перепади настрою, рекомендуємо медитацію.

Часто приймайте душ.

Водіям варто дотримуватись правил дорожнього руху, бути уважними, не перевищувати швидкість руху.

Можлива неадекватна поведінка домашніх тварин або диких тварин. Ймовірні дивні явища у природі, неадекватні вчинки/ситуації у суспільстві.

Вода – це є очисний засіб, вона здатна очищувати вплив затемнення. Тому зробить “вологе прибирання” оселі. Також бажано вимити вівтар вранці у наступний день після дня затемнення (затінення).

Не рекомендовано виходити на вулицю починаючи за три години до затемнення, й після затінення (затьми).

Закривайте вікна портьєрами, шторками, щоб місячне світло не потрапляло у вашу оселю.

Під час затемнень краще, що ми можемо робити, це є звернутися до своєї Вищої Сили — до Духу, до Роду/Бога. Навіть якщо більшість людей навколо нас або весь світ «сходять з розуму», але, однак, я маю свою Вищу Сили (Дух, Бог), свій Вищий Обов’язок (Призначення). Таким чином, я знаю, що я повинен робити. Практика для Духу («Духовна практика», медитація) – це головне, що мені допоможе на час місячного і сонячного затемнень, це і дасть мені усвідомлення, і допоможе моєму Роду допомогти мені, і буде створювати в моєму оточенні еволюційні, когерентні впливу.

Автор: Антін Кузнецов .

~~~

Додаток:

Сонячні та Місячні затемнення у 2017-2020 роках

11 лютого 2017 2:32 (Повний місяць)          — Напівтіньове Місячне затемнення

26 лютого 2017 16:58 (Молодик)                  — Кільцеве Сонячне затемнення

7 серпня 2017 року, 20:10 (Повний місяць) — Часткове Місячне затемнення

21 серпня 2017 року, 20:27   (Молодик)     Повне Сонячне затемнення

31 січня 2018 15:26 +2 (Повний місяць)     Повне Місячне затемнення

15 січня 2018 23:05 GMT+2 (Молодик)        — Часткове Сонячне затемнення

13 липня 2018 4:47 GMT+2 (Молодик)        — Часткове Сонячне затемнення

27 липня 2018 22:20  (Повний місяць)       Повне Місячне затемнення

11 серпня 2018 11:57  (Молодик)                — Часткове Сонячне затемнення

6 січня 2019 3:28 GMT+2 (Молодик)           — Часткове Сонячне затемнення

21 січня 2019 7:16    (Повний місяць)        Повне Місячне затемнення

2 липня 2019 21:16 GMT+2 (Молодик)        — Повне Сонячне затемнення

16 липня 2019 23:38  (Повний місяць)        —  Часткове Місячне затемнення

26 грудня 2019 7:13 GMT+2 (Молодик)      Кільцеве Сонячне затемнення

10 січня 2020 21:21  (Повний місяць)          — Напівтіньове Місячне затемнення

5 липня 2020 21:12  (Повний місяць)           — Напівтіньове Місячне затемнення

21 червня 2020 8:41 GMT+2 (Молодик)     Кільцеве Сонячне затемнення

5 липня 2020 6:44  (Повний місяць           — Напівтіньове Місячне затемнення

30 листопада 2020 11:29 (Повний місяць)Напівтіньове Місячне затемнення

14 грудня 2020 18:16 GMT+2 (Молодик    — Повне Сонячне затемнення

///

 

(Visited 750 times, 1 visits today)