Аюрведа — знання про здоров’е

життя

«Тантра-Джйотіш і Тантра-Аюрведа».

«Сутність харчування».

«Сутність Здоров’я».

«Управління вагою».

«Сутність Йоги з погляду Тантра-Джйотішу».

«Аюрведа — практична наука для здоров’я і життя».

Для кожного з нас життя — це щось унікальне, суто суб’єктивне, що стосується тільки його. Звичайно, є ще оточуюча нас об’єктивна реальність. Але якщо розглядати життя уважніше, стає зрозумілим, що об’єктивна реальність може існувати тільки за наявності певних умов. А ще точніше, вона може існувати, тільки коли є тіло. Якщо немає тіла, то немає об’єктивної реальності, немає світу. Адже ми сприймаємо об’єктивну реальність завдяки тому, що в тілі є зір, слух, дотик, смак і нюх. Саме вони допомагають нам взаємодіяти з навколишнім середовищем, спостерігати зміни в ній, вбирати її через органи чуття і поширюватися на неї через органи дії.

 

Що ж підтримує наше тіло?

Є якась Сила, без якої тіло не може існувати — щось таке, що інтегрує всі функції, всі системи, всю діяльність нашого організму. Різні частини тіла пронизані загальною Силою — нашим розумом, чиї команди виконує тіло.

 

А чиї команди виконує наш розум?

Стародавні лікарі і мудреці точно знали про перевагу сакральної сили Духа над тілом. Суть Аюрведи в тому, що реальність зовнішнього світу не може існувати без тіла, так само як тіло не може існувати без інтелекту, а інтелект — без Духа. Дух є єдиноначальною причиною всього сущого в нашому житті, від інтелекту до всього сприйманого світу.

Завдання Аюрведи — підтримувати свою природу, і залишатися в цьому статусі потрібно усвідомлюючи просту істину: те, що ми притягуємо до себе, має повністю відповідати тим силам, представником яких ми є. Це універсальне знання про життя, реальна технологія залучення удачі, успіху, щастя.

 

Відео- і аудіо-записи семінарів Антона Кузнєцова.
Записатися на «живі» семінари та лекції.

(Visited 244 times, 1 visits today)