Відео-курс «Тантра-Аюрведа»

Відеокурс Антона Кузнецова «Тантра-Джйотіш і Тантра-Аюрведа» (5:00)

header8

Даний курс складається з п’яти частин:
  • запис 1 — «Введення в Аюрведу», 16 хвилин.
  • запис 2 — «Основи здоров’я і правила харчування», 95 хвилин.
  • запис 3 — «Секрети щасливого життя і секрети харчування, 1 частина», 60 хвилин.
  • запис 4 — «Секрети щасливого життя і секрети харчування, 2 частина», 85 хвилин.
  • запис 5 — «Три Гуни — Саттва / Раджас / Тамас — в Аюрведі», 45 хвилин.

Придбати відео- і аудіо-записи семінарів Антона Кузнєцова.
Записатися на «живі» семінари та лекції.

Перший відео-запис знайомить слухача з найдавнішою наукою — Аюрведой. Пояснює такі базові поняття, як «Доша», «Вата», «Пітта», «Капха». Дає розуміння основ тілесних (тобто, фізичних / матеріальних) підходів Аюрведи.

Другий відео-запис вже більш глибоко розповідає про Аюрведу і про те, що таке Тантра-Аюрведа. Пояснює поняття «досконале здоров’я», і з яких п’яти частин воно складається. У цій частині курсу Ви дізнаєтеся про кардинально новий, тантричний, підход до питань харчування, про зв’язок харчування людини з її здоров’ям і благополуччям, про сутнісну різницю між запобіганням захворювання і його лікуванням.
Отримайте практичні рекомендації Тантра-Аюрведи про застосування її Принципів в нашому житті, в сучасний час і в нашій місцевості.

Третий відео-запис описує практичне застосування Принципів Тантра-Аюрведи по харчуванню. Пояснює як розрізнити вплив їжі на тіло, душу і Дух людини. Описує їжу як інструмент для здобуття фізичного (тілесного) і внутрішнього (душевного, Духовного) здоров’я. Вчить, як використовувати дане тантричне Знання для усунення хвороб.
Тантра-Аюрведа пояснює людині, що справжній стан щастя пізнається тільки, як результат досягнення головної мети Життя. І здорове тіло є хорошим інструментом, що допомагає їй в цьому.
У даній частині курсу Ви отримаєте практичні, прості, і ефективні поради по налагодженню здорового харчування і способу життя для досягнення головної мети Життя.

Четвертий відео-запис детально вивчає життя людини з точки зору Тантра-Джйотіша і Тантра-Аюрведи — що таке Життя, яка його Мета. Дає розуміння здоров’я в контексті Цілі життя людини, і розуміння здоров’я як матеріального інструменту (ресурсу) для матеріальних здобутків, перебуваючи при цьому під управлінням нематеріальної основи людини (його Духа, що діє через його душу). Розповідає про ієрархію між Духом / душею / тілом, про те, як правильно розставити пріоритети (досягти «гармонії», цілісності) між устремлінням Духа, почуттями душі і бажаннями / небажаннями тіла. Дає головні ключі (критерії) для того, щоб навчитися правильно харчуватися (вибирати їжу) і поводитися (приймати рішення). З цього відео-запису ви дізнаєтеся також про те, як уникнути хвороб та інших страждань; отримаєте практичні поради Аюрведи по харчуванню та здоров’ю дітей.
Отримаєте філософське розуміння науки Тантра-Аюрведи, як частини знань Тантра-Джйотіша, дізнаєтеся про Головні Закони Життя (фундаментальні Принципи), про поняття долі, як поєднання (зумовленості) життя людини та її свободи вибору (свободи волі), і про користь і застосуванні цих знань у повсякденному житті людини.

П’ятий відео-запис розповідає ще про такі три важливі поняттях в Аюрведі, як Гуни: Саттва, Раджас, Тамас, і про їх значення в Тантра-Аюрведе. З цієї частини курсу ви дізнаєтеся про якості Гун, прояви в людині і її поведінці, про їх вплив на її здоров’я і життя. Також познайомитеся з унікальним підходом Тантра-Аюрведи у вивченні і розумінні даного явища.
Крім того, отримаєте практичні рекомендації по здоров’ю, поведінці і харчуванню в контексті знання про Гуни, про те, як і для чого вчитися бачити Гуни в оточенні: в людях, в їжі. А також про те, як за допомогою цього Знання зуміти отримати гармонію (цілісність) свого життя.

(Visited 202 times, 1 visits today)