Аналіз сумісності партнерів згідно науці Джйотіш [Ведична астрологія] *

*** Аналіз сумісності партнерів згідно науці Джйотіш [Ведична астрологія] АнтонКузнецов-ТантраДжйотіш--Школа-Ведаврата ***

logo-202x300У дитинстві в нас завжди є авторитет і покровитель (заступник): батько, тренер, вчитель, хтось, кому ми довіряємо, у кого просимо ради. Але ми зростаємо, стаємо дорослими, і ось нам вже необхідно самим приймати рішення. А якщо це рішення, від якого залежить все майбутнє життя? Наприклад, питання вибору партнера, вступу у відносини, побудови сім’ї … Ухвалення рішення – це жорсткий, чоловічий і відповідальний процес. Особливо складно це робити жінкам, адже вони за своєю природою більш чутливі, сприйнятливі і вразливі.

Ведична Астрологія (Тантра-Джйотіш) готова допомогти Вам з цим та іншими складними життєвими питаннями. Незалежно від того, чи є у Вас вже хтось “на прикметі”, або Ви хочете дізнатися, який партнер Вам потрібен і як його шукати …

Ми пропонуємо:
* Аналіз за даними народження індивідуальної сумісності з уже обраним партнером;
* Розрахунок Вашої сумісності, і допомога з вибором серед кількох “претендентів”;
* Консультацію про те, який партнер (чоловік, жінка, покровитель, помічник) потрібен особисто Вам, і за якими критеріями саме Вам його варто обирати.

А також ведичний астролог підбере для Вас індивідуальний комплекс корегувальних заходів для виправлення складних життєвих ситуацій, поліпшення впливу головних Сил Життя (Грах, “планет”). Проконсультує за минулим, поточним і майбутнім періодами Вашого життя.

Що дасть консультація?

Аналіз сумісності допомагає зміцнити гармонію і уникнути небажаних конфліктів між двома або кількома людьми, що досягається за допомогою всебічного аналізу карт народження, в якому розглядаються тенденції людей до гармонії або дисгармонії. Такий аналіз корисно зробити перед вступом у шлюб або початком будь-якого роду партнерства, включаючи ділове партнерство.

ludyna-tilo-dusha-duh

 

Запитати консультацію:
http://vedavrat.org/?p=7067

.

(Visited 506 times, 1 visits today)