Янтра – візуальне вираз Сил Грахи

yantra-silver-and-brass-2-300x219Янтра — це образ, пробуджує в нас певні тонкі Сили.

Числова Янтра пробуджує Сили за допомогою образу комбінацій чисел. Кожне число в числовому ряді від 1 до 9 представляє одну з великих Сил (Грах, «планет»).

Комбінація чисел вибудувана так, щоб посилити вплив головного числа, і відповідно персональної головної Сили людини. Янтра, висловлюючи матеріальні (проявлені, стихійні, «земні») Сили життя, покращує підтримку зовнішнього оточення людини і має підсилюючий удачу ефект для людини. Вона підбирається відповідно до астрологічних особливостей індивідуальної карти народження.

Янтра —  це візуальне вираження Грахи (Сили Життя, «планети»). Дорогоцінний камінь – це мінеральний (фізичний, земний) вираз Грахи («планети»).

yantra9-sample1-300x300Є 9 нумерологічних Янтр для 9 головних Грах («планет»), і є 9 основних дорогоцінних каменів для 9 головних Грах.

9 основних дорогоцінних каменів – це рубін (вираз Сили Духа), перли (вираз Сили сприйняття / »душа»), жовтий сапфір (вираз Сили Простору), синій сапфір (вираз Сили Кордонів / Перешкод / ​​Часу), корал (вираз Сили Особистості / Вогню), діамант (вираз Сили тілесності / Води), смарагд (вираз Сили розрізнення / інтелекту), гессонит/гомед (вираз Сили Майбутнього), і камінь «котяче око» (вираз Сили Минулого). Янтра – сприятливий знак (оберіг, амулет) як візуальне вираження Сил Життя (Грахи, «планети»).

Нумерологічні Янтри прості та ефективні. У Школі Тантра-Джйотіша «Ведаврат» Ви можете для себе замовити та купити індивідуальну нумерологічну Янтру, яка підбирається на підставі знань науки Ведична нумерологія.

Янтри пропонуються:
1) паперові (тонкий картон, 4 см):yantra9-sample1-300x300

2) латунні (1,5 см), і 3) срібні (1,5 см):

IMG_7802

* * *

1-Sy-рубин2-Ch-жемчуг3-Gu-сапфир-жёлтый4-Ra-гессонит5-Bu-изумруд 6-Sk-бриллиант
7-Ke-кошачий-глаз
8-Sa-синий-сапфир
9-Ma-коралл
(Visited 491 times, 1 visits today)