Мухурта — сприятливий час для починання

Мухурта — Ведична Астрологія Джйотіш вибору сприятливого часу

Початок нового Сонячного року - це 14 квітня; і початок нового року за ведичним календарем - це теж 14 квітня

Мухурта це вибір кращого моменту (ліпшої дати та часу) для початку виконання важливого дії, почину, зачинання. Вона допомагає використовувати вплив Грах [«планет»] як Вищих Сил та інших астрологічних чинників сприятливим способом, щоб усунути несприятливі впливи та зробити так, щоб результат виконуваної роботи був найбільш плідним.

Мухурта (https://muhurta.jyotisha.net/) допомагає протидіяти перешкодам, які закладені в Джанма-кундалі [карті народження] людини, і нейтралізувати або долати втрати, які вказані в ній. Вона синхронізує дії людини, вплив астрологічних чинників і самі події так, щоб зробити їх найбільш сприятливими та корисними для людини, яка виконує роботу або дію.

Таким чином, кожний раз коли ви приймаєте якесь важливе рішення або починаєте якусь важливу справу у своєму житті, яка або забирає багато часу й енергії, або істотно вплине на ваше життя, тоді ви повинні зробити цю дію відповідно до Мухурти, тобто так, щоб вона могла принести максимальну користь і життя стало кращим, більш щасливим, щоб отримати задоволення.

В астрології завжди час початку події (наприклад, час народження людини, час утворення підприємства, час початку весільної церемонії та так далі) береться для розрахунку карт народження («гороскопів») та виконання інтерпретацій цих карт. Таким чином, час початку (момент початку) — це найважливіший фактор. Майбутнє людини та події його життя залежать від часу, в який він був народжений. Іронія долі в тому, що людина не може керувати часом, в який він хотів би народитися.  Але інші починання, справи та дії, які він здійснює впродовж свого життя, знаходяться в його владі. Він може вибирати час початку виконання своєї роботи. Саме це використовує Мухурта. Якщо час початку роботи сприятливий, то й результат дії буде дуже ефективним, отримає підтримку Законів Природи та буде збігатися з наміром.

Є дуже важливе правило: «Добре почате – це наполовину зроблене» або «початок – це половина справи». Цей принцип виражений в багатьох традиціях і мовах, у тому числі у вигляді прислів’їв.

///

Питання про сприятливий час для зачаття дитини

family— Планую звернутися до Вашого астролога з питання визначення сприятливого часу для зачаття дитини. Будь ласка, підкажіть яку інформацію необхідно надати Вам для проведення такої консультації.

Визначення сприятливого часу —  Мухурта, це більше математична процедура, що не вимагає особистого спілкування, як справжня консультація астролога. Для неї необхідно знати дані народження батьків (дата / час / місце), а також деякі інші. Цей перелік тут .

— Чи правильно я розумію, що після надсилання необхідної інформації та оплати, я по e-mail отримаю кілька дат та проміжків часу в них?

Зазвичай випадає одна-дві сприятливі дати на місяць. Тому, їх кількість залежить від періоду, який Ви вкажете.

— Якось мені не зрозуміло, Вашому астрологу не потрібен період / довжина циклу жінки (дружини)?

Безумовно, всі ми знаємо, що жінка стає плідною тільки декілька днів на місяць. Орієнтовно визначити, що це за дні, можна, спираючись на дані про її одномісячних циклах.

Ключове слово тут орієнтовно!

Астролог прораховує сприятливі для зачаття часові відрізки, виходячи з астрономічних, математично точних даних. І дає результат, який вже астрологічно точно сприятливий.

Тобто, на якусь кількість точно сприятливих днів, жінка вже сама, орієнтуючись на свої особисті (інтимні), природні цикли, накладає свої сприятливі для зачаття дні, і тоді можливий результат.

Якщо астролог від розрахованих по своїй системі днів буде віднімати ще й дні, можливо неплідні у даної жінки, то, по-перше, зі сприятливих декількох днів на місяць залишаться лише кілька днів на рік, а по-друге, і в ці кілька днів (начебто як, за медичними розрахунками —  самих плідних) немає гарантії, що жінка завагітніє.

Зачаття —  це настільки нематеріально-сакральний процес, що керуватися тільки фізіологією при такій справі, це цілком хибний підхід. Усім відомі випадки, коли жінка зачинає в самий, за всіма медичними поняттями, несприятливий для себе момент, або навпаки, повністю здорова жінка ніяк не може зачати (а причиною може бути все, що завгодно: її психологічна установа, як прихована недовіра своєму чоловікові, чи стрес і підвищена відповідальність на роботі…). Таких причин і прикладів навколо нас нескінченність …

Тому, Антон Кузнєцов, вже багато років займаючись консультуванням і розрахунком сприятливого часу, при розрахунку часу зачаття не враховує особистих циклів жінки. Він дає максимально можливу кількість астрологічно сприятливих для зачаття днів, залишаючи жінці самій розв’язувати такі інтимні питання як: відчуття чистоти, відкритість до свого чоловіка, можливість і бажання впустити в себе нове життя …

— Спасибі Вам за таке вичерпне пояснення! Я передам все це моїй дружині. Бажаю Вам і Вашим близьким усіх благ! Земних і нематеріальних!

І Вам дякуємо. Успіху та удачі в такій важливій справі!

~~~

https://uk-ua.vedavrat.org/?p=9850

(Visited 613 times, 1 visits today)