?‍♂️ Гуру-Пурніма та Затемнення. ?

Від admin-ua
*** Guru-Poornima n eclipse | Гуру-Пурніма і затемнення ***

Світ зазнав найдовше повне місячне затемнення 21-го століття в ніч на 27 липня 2018 року. Таким чином, мешканці цих районів матимуть виняткову можливість сприяти їх духовному розвитку.

Вімалананда пояснював: “Затемнення (затінки) відмінно підходять для таких людей, як ви та я, тому що їх «гравітаційні ефекти» помножують ефект нашої Садхани. Якщо ви робите сто повторів своєї Мантри під час затемнення, то це подібно сотні тисяч повторень у звичайний день. Приношення в Вогонь (Агні-Хотра) це як тисяча обрядів. У цей час нічого не заважає, щоб пропонувати молитви Вищої Сили та виконувати обряди для своїх Предків”.

Навіть у місцевостях, де затемнення не буде видимим, Медитації, читання Мантр, підношення (Пуджи) та іншої дії впродовж затемнення будуть нагороджені цим Космічним Явищем – результати ще більше посилюються тим, коли повний місяць є Гуру-Пурніма, тобто коли шанують гуру. Вімалананда казав, що через те, що ночі повного місяця викликають наповнення всередині нас, в почуттях та емоціях, то люди — як гуру так і учні — будуть відчувати природне насичення відчуттями при Гуру-Пурніма. Гуру співчуває до своїх учнів, а учні люблять свого Гуру. Повний місяць надає інтенсивність цієї пожертві.

Світло йде від Сонця, а не від зірок; Благо («Милість / Ласке») йде від Одного, а не від багатьох. Гуру має бути один; і лише через гуру ми приходимо до Бога. Взаємини між гуру та учнем можуть початися тоді, коли учень зосередиться лише на ньому. Колись це трапляється, й тоді все відбувається.

Гуру завжди хоче, щоб учні мали свого власного гуру. Абсолютна Реальність є справжнім Гуру. Позаяк суть Гуру – за межами атрибуції та форми, то Істинний Гуру виводить учнів виходити за межі атрибутів і форм.

Таким чином, Гуру-Пурніма дає кожному з нас можливість змістовно спілкуватися з Вищим; або безпосередньо, або через живого особистого гуру, якщо ми маємо його. Гуру-Пурніма – це ідеальний день, щоб переосмислити свій духовних шлях, а також ідеальний день для того, щоб шанувати того, кого кожен з нас вчинив учителем.

На Гуру-Пурніма, після того, як вітаю свого Гуру (गुरु) та Шрі Даттатрею (दत्तात्रेय), а також всіх інших Гуру та Вчителів, які благословили життя своїх учнів.

*** Гуру - Шрі Даттатрея | Guru - Shree Dattatreya | गुरु  दत्तात्रेय  ***

(Visited 102 times, 1 visits today)
0