Антон Кузнецов, книга “9 Грах — 9 Сил життя“ (наука Тантра-Джйотіш)

Від adm-ua
*** Книга Антона Кузнецова (Ведаврата) “Дев'ять Грах — Дев'ять Сил життя“ ***

Книга Антона Кузнецова (Ведаврата)
“Дев’ять Грах — Дев’ять Сил життя“

*** vedavrat-book Антон Кузнецов книга “9 Грах — 9 Сил життя“ наука Тантра-Джйотіш ***

0.1. Передмова

Знання містить у собі величезну силу. Якої природи ця Сила? Це – Сила Еволюції, Сила, що веде по Шляху Розвитку, Сила Вдосконалення. Саме тому стверджують, що Знання змінює життя. Не інформація, а Знання!

Знання про Сили життя – про Грахи – трансформує людину і її життя, оскільки Грахи найбільш фундаментальні і глибинні Сили (Закони) у світобудові, вони керують абсолютно всім, що є у ній: усіма змінами, подіями, явищами, сутностями й об’єктами.

Пізнаючи Сили життя – Грахи – на особистому досвіді, ми не лише просто пізнаємо Вище Знання, знання Вищих Принципів – Закони Роду (Бога) / Закони Природи, але й отримуємо Ключ, який дозволить зробити наше життя цілісним, дасть розуміння усьому, що відбувається з нами і довкола нас.

«9 Грах – 9 Сил життя» це книга-посвята, книга-ініціація. Читаючи книгу «9 Грах – 9 Сил життя», як і інші книги з наук і технологій Тантра-Джйотиш, ми вступаємо у стосунки, взаємодію з Силами, отримуємо досвід Їх присутності, дізнаємося Їх природу і якості. Цю книгу не варто читати швидко, намагаючись задовольнити цікавість чи «по-швидше дочитати до останньої сторінки». Кожне визначення, кожен епітет Сили, її розгорнуте перелічення згадуване у книзі – це Мантра, звук для трансцендентного підняття розуму, яку необхідно усвідомити, відчути, пережити внутрішньо.

«9 Грах – 9 Сил життя» – це книга-досвід. Завдяки чому у ній викладене глибоке, внутрішнє Знання Тантра-Джйотишу. В цьому якраз і складається суттєва різниця щодо інших книг по Джйотиш, що містять, в основному, набір відомостей, довідкову інформацію.

Тому, не перебільшенням буде стверджувати, що вже починаючи з першого розділу, ви неодмінно відчуєте, як це Знання змінює ваше життя – сприйняття, відчуття, роздуми, наміри, вчинки і їх результати. Ви дійсно станете не просто більше помічати вплив Вищих Сил у своєму житті, але й, звертаючи увагу на них, зможете отримувати їх допомогу та підтримку, відповіді на питання, ознаки та підказки.

// Антон Михайлович Кузнецов

0.2. Про автора

Антон Кузнецов (Кузнєцов( — Майстер науки Тантра-Джйотиш — проводить індивідуальні консультації з питань:
* Аналіз карти народження для вирішення життєво важливих питань;
* Визначення призначення і профорієнтація;
* Пошук партнера для особистого життя;
* Сумісність з партнером;
* Наближення відносин з претендентом на взаємини;
* Рішення важких питань у взаєминах;
* Виховання дітей;
* Вирішення психологічних питань і перешкод;
* Справа свого життя — Своє Діло. Добробут.
А також провадить лекції, семінари та вебінари на ці та подібні теми.

Антон Кузнєцов народився у 1971 році в Україні. Вивченням Ведичних наук і технологій почав займатися з 1997 року. У 1998 році пройшов шеститижневий, найбільш фундаментальний курс Джйотішу в Міжнародному Університеті Махаріші (MIU) у Львові.

Неодноразово відвідував Індію з метою отримання більш глибокого досвіду і знань з Джйотішу. Отримавши дозвіл і благословення від авторів-перекладачів стародавніх книг по Джйотішу, Антон Кузнєцов переклав з англійської мови на російську, і потім видав найвідоміші і значні праці: « Бріхат-Парашара-Хора-Шастра», «Джатака-Бхаранам» та інші.

Сприяв виданню більше десяти книг по Джйотішу [Ведичній Астрології] – Гіріша Чанда Шарми, Санджая Ратха, Бангалора С. Рао та інших авторів.

На даний час Антон Кузнєцов – Майстер власної Школи Тантра-Джйотиша «Ведаврата». Проводить семінари та особисті консультації щодо розвитку та поліпшенню життя за допомогою принципів Тантра-Джйотишу та інших Ведичних наук, веде освітню та громадську діяльність, пише публіцистичні і також дослідницькі статті, активно розповсюджує Ведичні знання засобами інтернет, провадить навчання своїх учнів, а також усіх шукачів, хто цінує знання Законів і Принципів світобудови.

1.1. Від автора.

Моє ім’я Антон Кузнєцов, «Ведаврат». Справа мого життя – передавати Знання перевірене тисячоліттями, у формі простої та дуже ефективної науки і технології Тантра-Джйотіш, у вигляді різноманітних семінарів, лекцій, онлайн-зустрічей (вебінарів) чи консультацій. Це Знання я намагаюсь надати без переінакшувань чи спотворень – саме таким, яким отримав його від свого Учителя. Це Знання не моє, в нього я був ініційований (посвячений) своїм Учителем, а він отримав ініціацію від свого Учителя. Це Знання не вигадане якою-небудь людиною, це не теорія, не чергова концепція чи нове учення. Це Знання переходить через усю Традицію (передається спадкоємством Учителів — традицією Вчителів), коли кожен наступний Учитель отримує Знання від свого Учителя, за допомогою ініціації (посвячення) і передає його далі своїм учням. Ця лінія (почерговість) переказу знань безкрая, її витоки ведуть до Роду (до Бога) – до Вищих Родових (даних Богом) Законів і Правил. Кожен учень (так само як і я) причетний до цього Знання, завжди вдячний за це своєму Учителю, але при цьому, він як учень, ніколи не намагається перекласти свою відповідальність на когось іншого за те, що він дає (які саме знання), і як він їх дає. Якщо він розповідає усе вірно і дійсно як є, то це завдяки своєму Учителю і усій Традиції Учителів; але, якщо він інтерпретує Знання із вадами, спотвореннями, тоді це  лише його, як людини, провина і недосконалість, що виявилась у некоректному трактуванні Знання.

1.2. Про науку Тантра-Джйотіш та інші Ведичні науки.

Тантра-Джйотіш – це наука про Життя, наука Всезнання, вона досліджує та вивчає основні Принципи та Закони життя, які називаємо Грахами («Тими, Хто керує», «Тими, Хто впливає», «Тими, Хто захоплює»). Грахи – це Сили життя, Величні Сутності, котрі привносять Вищі Закони життя, проявляють наріжні Основи життя! В астрології, на жаль, Грахи – Сили життя, Величні Сутності, головні Закономірності, основні Принципи – нерідко помилково іменують просто «планетами» (насправді, «звичні» нам дев’ять планет – це дев’ять величних представників Грах).

[…]

~~~


 

Зміст книги:

1) Ведичні науки – це науки Свідомості та Усвідомлення.
2) Прямий досвід як безпосереднє сприйняття (Йога) – основа Ведичні наук.
3) ТантраДжйотіш і Тантра.
4) Що таке життя і що таке моє життя.
5) Роль, місце і цінність відчуттів в моєму житті.
6) Що таке Граха, як Грахи впливають на моє життя.
7) Перша Граха [Сила життя, «планета»] і її застосування в житті.
8) Друга Граха [Сила життя] і її застосування в житті.
9) Третя Граха [Сила життя] і її застосування в житті.
10) Четверта Граха [Сила життя] і її застосування в житті.
11) П’ята Граха [Сила життя] і її застосування в житті.
12) Шоста Граха [Сила життя] і її застосування в житті.
13) Сьома Граха [Сила життя] і її застосування в житті.
14) Восьма і Дев’ята Грахи і їх застосування в житті.
15) Ієрархія Грах — Сил життя.

~~~


Формат книги

Буває “живий” семінар у вигляді виступу або лекції.
Бувають семінари-дослідження, що дають технології пізнання.
Бувають відео-семінари або аудіо-семінари. З ними ми всі знайомі.

А бувають семінари у вигляді книги?
Так, бувають. Антон Кузнєцов – майстер і учитель стародавньої науки Тантра-Джйотиш – випустив чергову книгу, яка дає такі ж знання як семінар. “9 Грах –– 9 Сил життя” – це є книга-семінар, тобто це семінар у вигляді книги.

Це – книга-Вчитель, книга-Наставник.
Це – книга-Джерело-відповідей.
Це – концентрована книга, яку можна постійно читати і осмислювати, отримувати від неї безмежні аспекти знань і ключі для відповідей на будь-які питання. Вона пробуджує внутрішнє знання, книга ініціює тих, хто читає її, в стан Усезнання, у стан Мудреця.

Задайте питання книзі – вона обов’язково Вам відповість.

* Антон-Кузнецов книга 9 Грах -- 9 Сил життя e1 * ~~~

Один з відгуків про книгу:

Після прочитаної книги “9 Грах” Антона Кузнєцова всі знання в житті сприймаються легко.

Коли мені пропонували цю книгу як “семінар в кишені”, я не зовсім зрозуміла … А вона такою і виявилася.

Після читання цієї книги “каша” з розрізненої інформації в голові починає набувати порядок.

// Юлія.

~~~


* Антон-Кузнецов (Ведаврат) - майстер і вчитель Тантра-Джйотіш *Автор книги: Антон Кузнецов, майстер та вчитель науки ТантраДжйотіш.

Книги Антона Кузнецова.

 

”’

→   Щоб замовити книгупишіть нам.    ←

”’

(Visited 343 times, 1 visits today)