Раві-Пушьяамріта-Йога

Від adm-ua
* Раві-Пушьяамріта-Йога Чандра [Місяць] - в Пушья-накшатра, день тижня (Вара) - це неділя (РавіВара) *

24 січня 2016 неділю – Сурья [Сонце] і Чандра [Місяць] знаходяться навпроти один одного (“в опозиції”). При цьому Сурья в Уттара-Ашадха-накшатра (Пада # 4 – Пушкара-Навамша-Пада); Чандра в Пушья-накшатра (Пада # 2 – Пушкара-Навамша-Пада).

Коли Сурья і Чандра [Сонце і Місяць] знаходяться навпроти один одного («опозиція»), це – повний місяць.

Крім того, сьогодні формується сильна і сприятлива Йога (комбінація) – Раві-Пушьяамріта-Йога.
Раві-Пушьяамріта-Йога виникає, коли Чандра [Місяць] – в Пушья-накшатра, і одночасно день тижня (Вара) – це неділя (РавіВара).
Ця Раві-Пушйа-амрита-Йога сприятлива для справ, починань: те, що зроблено/почато при цій комбінації, принесе успіх.
Ця Йога відбувається лише кілька разів на рік (2-3 рази на рік). А ще рідше це відбувається в день повного місяця (Пурніма).
Це і повний місяць, і Адітья-Пушьяамріта-Йога.

Пушйа-накшатра – це місце, де Гуру [Юпітер] отримує стан екзальтації (Учча), 5 градусів.
Це Йога з’єднує Гуру і Шані – об’єднує Простір і Час.
Пушья-накшатра сприятлива для початку нових справ / підприємств, нового навчання, нових звичок (традицій), нових справ / проєктів, а також інвестицій і покупок.
Всі дії, що почати в сприятливу Пушья-накшатру, повинні принести бажані результати, то є ймовірність успіху в справі / починанні, ініційованому в цей день, вище.

* Раві-Пушйамріта-Йога Сила Знання (Бріхаспаті) Вчитель (Гуру), мудрець (сіддха), духовні просвітлені люди старці/святі, Садху *
Раві-Пушйаамріта-Йога
дуже корисна для початку навчання, особливо якщо це – духовне (нематеріалістичне, філософське, родове) навчання, езотеричні знання, Вищі Закони та Принципи.
Раві-Пушйамріта-Йога оживляє Силу Знання (Бріхаспаті) – Силу Вчителів (Гуру), мудреців (Сіддхі), духовно-просвітлених людей (старців / святих, садху).
У такий день Вчителі та Наставники підтримують наш пошук Вищого Знання (Законів Роду/Бога) і пошук Звільнення (Мокша) в шляху пізнання Сур’ї (Дева-Аяна);
Шлях Сур’ї веде до усвідомлення Роду / Бога — Вселенської Свідомості (Брахмана).

У цей день зробіть звернення у Вищій Силі (молитву / медитацію), подякувавши своїх предків (прабатьків / Пітрі), свого Вчителя (Гуру), свою Вищу Силу (Рід/Бог / Девата)
і почніть отримання Духовного (Родового, філософського) Знання – Знання Вищих (Божественних / Родових) Законів і Принципів.

/// Антон Кузнецов.

(Visited 349 times, 1 visits today)