Страх – його природа, функція та місце у житті людини, взаємодія зі Страхом та його подолання.

Від adm-ua

страх Слово “страх” походить від праслов’янського слова “strah”, від якого в числі іншого відбулися слова: українське “страх”, ст.-слав. “страх”, хорват./сербс. “стра̑х”, словенськ. “strȃh”, чеськ. “strach”,  словацьк. “strach”, польск. “strach”, в.-лужиц. “trach”;  н.-лужиц. “tšасh”. Первинне значення слова “страх” –– “заціпеніння». Близько литовському ‘stregti’ = «ціпнути, ціпеніти, перетворитися в лід»     полох Слово “полох” родинно словами…

Антон Кузнєцов: Філософія життя та істина – що таке «зерно істини» і де воно? Що таке «істина»?

Від admin

Що таке «зерно істини» і де воно? Чому ми говоримо «зерно істини»? Що таке «істина»? Чому в ній важливе саме «зерно»? Де знаходиться «зерно істини»? І навіщо воно мені потрібно? Чому ми говоримо «зерно істини»? Чи не «ствол істини», не «гілка істини», «плід істини», навіть не «корінь істини»? Адже з «кореня істини» варто було б…

Що є «виховання», хто в дійсності виховує дитину?

Від admin

Лише тоді, коли ми зможемо повністю зрозуміти Принципи взаємин «Чоловік-та-Жінка» (взаємовідносин на початку формування сім’ї), можна переходити до розуміння інших видів відносин: «батько-діти», «мати-діти», «дитина-дитина» і так далі. Якщо ж ми все ще не до кінця розуміємо Суть відносин «чоловік-і-жінка», тоді, при появі в цій «системі відносин» (як результат цих взаємин) ще хоча б однієї…

“Три Призначення («ролі») життя жінок” — Антон Кузнецов.

Від adm-ua

Три проявлення — три окремі шляхи — життя жінки Кожна жінка може бути лише: * (1) або “Родовою” (патріархальною, чогось Роду) жінкою, * (2) або  “Природною” (матріархальною, відданою Матерії/Природі) жінкою, * (3) або “Соціальною” (яка “самореалізується“, хоче “самореалізації” у соціумі) жінкою. ‘ 1. Якщо жінка “Родова“ (патріархальна), традиційна, то вона слідує за чоловіком, тобто віддано допомагає…

Кому належать діти, якого вони роду? І кому я належу?

Від admin

Природним бажанням кожної людини є посилення (розвиток, підтримка, зміцнення) того, що їй  близьке, приємне, — того, що для неї є рідним, «своїм».  Доросла людина позначає ці бажання в тому числі і фразою «продовжити свій Рід». Якщо чоловік відповідальний, гідний, порядний, сильний (з благородного Роду), то він, природно, хоче свій Рід продовжити у вищому розумінні цього…

Як батько виховує дітей?

Від admin

Виходячи зі знання того, що діти в традиційній сім’ї належать Роду чоловіка, є продовженням його Роду, то саме чоловік насправді може виховати своїх дітей. Але сучасні люди в цьому простому та ефективному принципі можуть робити різні помилки («непорозуміння»). Зокрема, з цього іноді роблять такі неправильні висновки: оскільки дітей виховує чоловік, то він повинен доглядати за…

Кохання – це • наркотичні гормони, чи • високе почуття, чи • безумовна відданість, чи щось інше?

Від adm-ua

Кохання людини – це (1) наркотична дія дофаміну, чи це (2) вище почуття, чи (3) безумовна відданість, чи (4) реакція на сходження Вищої Сили, чи дещо інше? Хімія кохання — у любовному екстазі коханець подібний наркоману “Коли ми захочемо прочитати про діяння, що зроблені заради любові, то до чого дійдемо? До гургу вбивць.” // Джордж…

Що відбувається, якщо не правильно формувати і використовувати почуття відповідальності?

Від admin

На жаль, часто відбувається так, що вищий Принцип відповідальності (Принцип єдиноначальності та ієрархії) в сучасному світі використовується спотворено — невірно, неприродно, неправильно. Зокрема, це проявляється у випадках, коли в сім’ї батько непомітно підпорядковується дитині («живе заради сім’ї», «живе заради дітей», тобто фактично служить родині / дітям). Тоді дитина управляє батьком; і доходить навіть до ситуацій,…

22 грудня – день зимового сонцестояння, день Різдва Світла Дажбожого | “Школа “Ведаврата”.

Від adm-ua

22 грудня – день зимового сонцестояння. “Школа Ведаврата” з нагоди Сонцестояння та Різдва Світла Дажбога  ‘ Доба (“день”) / добовий цикл Якщо ми захочемо дізнатися — тобто досліджувати і відчути — коли починається день, то ми точно відчуваємо, що день – Новий День – починається вранці, а точніше на сході Сонця. Цей день (цю добу),…