Призначення людини і речі. – Антон Кузнецов

Від adm-ua
*** Призначення Шлях життя поклик — семінар — Антон Кузнецов ***

Призначення речі і Призначення людини.

Призначення речі / предмета / явища – це функція речі, тобто це те, для чого вона призначена, то що вона повинна робити, то як її потрібно використовувати, це мета (ідея), заради якої вона створювалася.

Призначення людини – це його Вища Мета, це заздалегідь призначений Вищий Обов’язок (Мета Життя) людини.
* пізнати Себе, свою Суть, своє "Істинне Я", свій Дух, свою Атму, Сур’ю (Дух/Бога) в себе *
Насамперед Людина повинна пізнати Себе (свою Суть, своє “Істинне Я”, свій Дух, свою Атму), тобто пізнати Сур’ю (Дух / Бога) всередині себе.

Пізнавши Себе – своє “Чисте Я”, Чисте Буття, Чоловік (Суб’єкт / Той що пізнає) тоді знає все інше (всі об’єкти) – весь навколишній об’єктивний світ, у тому числі і матеріальний як проявлений Всесвіт.

І це є Призначення людини, Вищий Обов’язок чоловіка, його Мета Життя.

Чоловік є досконалим за своєю суттю – на рівні свого “Я” і свого Вищого Боргу. “Я” (свідомість / усвідомлення) людини і Сприйняття (мислення / нервова система) людини настільки досконалі.

Чоловік повинен використовувати свій повний потенціал – своє “Істинне Я” («Свідомість», Сур’ю) і свою Силу Сприйняття («нервову систему», Чандру).

Моє Призначення як мій Вищий Обов’язок чоловіка означає, що ми повинні жити в повному своєму потенціалі, з яким Вища Сила нас направила в цей Світ, в це Життя, і на підставі цього потенціалу за допомогою цих двох досконалих Сил (“інструментів”) виконувати свою Вищу Мету, тобто свою Головну Функцію, Діло / Місію свого Життя.

// Антон Кузнецов, майстер і вчитель Тантра-Джйотіша

.* Призначення людини, Вищий Борг, його Мета Життя *

.

Антон Кузнецов: семінар «Призначення Людини» –
фрагмент відео-запису
(російською мовою):

Антон Кузнецов: семінари «Сила Призначення»

.

(Visited 230 times, 1 visits today)