«Як жінці зрозуміти, коли їй пора виходити на пенсію?»

Від admin

Джйотіш наполягає на тому, що жінці не потрібно працювати взагалі, в сенсі трудитися на роботодавця. І правильна відповідь тут одна, дуже коротка, але трохи жорстка: жінці і не потрібно було починати працювати. Тому, чим раніше вона перестане працювати, тим краще.

Але, роблячи знижку на умови нашого життя, ми розуміємо, що тут виникне відразу багато проблем. По-перше, жінка вже звикла працювати, і їй доведеться вчитися жити в новій для себе реальності.

Для того, щоб жінці впоратися з цим переходом, їй необхідно розібратися: навколо чого вона вибудувала своє життя, заради чого жила, і заради чого вона житиме тепер. У неї якраз з’являється можливість переглянути свої відносини з чоловіком, дітьми, онуками.

Пропрацювавши 20-30-40 років, людина вже не мислить собі іншого способу життя. Всі ці роки у жінки був свій, що склався розпорядок дня: вона вставала рано вранці, кудись йшла, щось робила, це призводило її життя до певного глузду, а ця активність часто і була джерелом її життя. І якщо у жінки просто відібрати роботу, тоді її існування може взагалі втратити сенс, що може призвести до тяжких, в тому числі і фізично, наслідків, у вигляді депресій, послаблення здоров’я. Тобто, пояснення з точки зору Джйотіша таке: у неї послабиться та Сила, яка її рухала.

Щоб цього не сталося, жінці необхідно знайти тепер в житті нову мету, яка б давала їй сили, натхнення, бажання рухатися далі. І хоч багатьом здається, що в їхньому віці вже складно щось міняти, або проявляти себе в нових сферах, то це не так, це всього лише помилка, що виправдує людську лінь. Насправді, є безліч прикладів, коли люди виходячи на пенсію починали займатися абсолютно новою для себе справою, творчістю, і досягали в цьому великих успіхів.

Наприклад жінка, вийшовши на пенсію у віці близько 50-ти років, стала вчитися малювати. Знайомі дивувалися і відмовляли її, стверджуючи, що в такому віці «не починають». Тим не менш, вона дуже швидко навчилася, стала народним художником, пише картини, проводить виставки. Крім того, про неї навіть пишуть в газетах, знімають на телебаченні, вона стала досить відомою особистістю.

Тобто, їй потрібно було давним-давно кинути роботу, і займатися тим, що «до душі», як і будь-якій жінці, але суспільство змусило її працювати. І ось, вийшовши на пенсію, вона не втратила сенс життя, а навпаки, знайшла його, і при тому, в чомусь більш важливому. Тому що, якщо робота давала їй якусь ефемерну мету, то творчість дає справжній сенс життя.

Тому, як тільки жінка зможе знайти для себе справжнє, реальне джерело натхнення, їй необхідно залишити роботу, і зуміти присвятити себе чоловікові, чи творчості, або чомусь ще.

(Visited 151 times, 1 visits today)