19 червня 2014 року розпочався новий 60-річний період в житті людства, тобто в долі всіх людей Землі.

Два головних циклу з глобальних періодичних змін в світобудові – це 12-річний і 60-річний цикли. У давніх цивілізаціях люди жили в злагоді з Вищими Законами (Божественними / Природними Силами). Час за своїми якостями відрізняється, це можна не тільки побачити по руху планет, зірок і інших об’єктів, але помітити по своїх відчуттях. У різні моменти часу пробуджені різні Сили життя (Грахи, Сутності), які змінюють якості часу кожну годину, кожен день, кожен тиждень, кожен рік і так далі. Наука Тантра-Джйотіш відображає те, які сили життя (Грахи, Сутності) жваві в кожен момент життя людини, що допомагає діяти в згоді з циклами (ритмами) і Законами всієї світобудови. Хід часу у вигляді подій оживає зверненням уваги на цикли часу і внутрішні відчуття, пов’язані з подіями в оточенні, в застосуванні цих циклів (періодів) в житті людини. Таким способом всередині мене відкривається поле всіх можливостей.

Два головних циклу глобальних (всесвітніх) періодичних змін в світобудові – це 12-річний цикл і 60-річний цикл. Перший – це цикл “Юпітера” (Гуру). А другий – це загальний цикл “Юпітера” (Гуру) і “Сатурна” (Шані), оскільки їх цикли (12 років і 30 років) укладаються в ціле число раз в цей період (за принципом ‘найменшого спільного кратного’). А момент початку цього періоду – це спільні стани екзальтації Юпітера і Сатурна, яке відбувається раз в 60 років.

Кожне початок 60-річного циклу відзначається не тільки змінами в космосі, в природі, а й змінами в житті людей – в їх відчуттях і сприйнятті життя, в політиці і економіці країн, в геополітиці і макроекономіці світу, в культурі і розвагах народів, в умах і духовності (усвідомленості) людей.

Початок такого попереднього 60-річного циклу був у грудні 1954 року, а початок наступаючого 60-річного циклу – це 19 червня 2014 року. Тобто новий цикл тривалістю в 60 років почався саме 19 червня. Підуть глобальні, значні і доленосні зміни в усьому світі. Тому кожному з нас слід будувати плани на наступні 60 років і почати їх втілювати, потрібно створювати проекти тривалістю в десятки років.

Примітно, що для всієї Землі цей момент (початок шістдесятирічного періоду) стався в день Гуру ( ‘Гуру-вару’, “день Юпітера”) – в четвер.

І ще більш примітно, що для міст західної України і західної частини країн з 2-м годинним поясом {Eastern European Time Zone (UTC + 02: 00)}, а також для міст східної частини країн з 1-м поясним часом {Central European Time Zone (UTC + 01: 00)} – для сходу Польщі, Словаччини, Угорщини та ін. – цей момент стався в годину Гуру ( ‘Гуру-хору’, “годину Юпітера”).

// Антон Кузнєцов, майстер і вчитель Тантра-Джйотиша


Антон Кузнєцов (Ведаврат): відео-семінар
«Пророцтва на 2014-2015 рік і наступні роки, 60-річні цикли – як краще використовувати даний час?».

(Visited 133 times, 1 visits today)
0
60-річні цикли життя людства і новий цикл 2014-2074 років

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *