Суть харчування

знання-їжа«Рух у зовнішньому житті вимагає допомоги та підтримки зовнішніх Сутностей, які живлять нас своєю Силою. Взаємодіючи з тією чи іншою Сутністю їжі, ми знаходимо той чи інший вид Сили».

Якась їжа відповідає природі нашої особистості і нашого тіла, і сприяє нашим устремлінням у здійсненні певних цілей і завдань. Інша їжа може перешкодити здійсненню наших планів і реалізації в тих чи інших сферах життя.

Харчування (потоки їжі) — це невід’ємна частина нашого життя. Дуже важливо, щоб вони нас посилювали, а не послаблювали. Тіло — це потоки матерії, які володіють певними особливостями у відповідності з нашим Духом. Якщо потоки їжі будуть відповідати їм, то цей вплив буде благотворним. Секрет здорового харчування — у здатності розрізняти ці потоки харчування та їх відповідності.

  • Як зробити своє харчування дружнім нашій природі і цілям?
  • Як навчитися розрізняти сутність їжі?
  • Як за допомогою тієї або іншої їжі сприяти реалізації тих чи інших намірів?

Всі подібні питання знаходять відповідь в досвіді суті їжі.
На семінарі «Сутність харчування» ми отримаємо досвід взаємодії з тонкими якостями їжі, що будять в нас необхідні Сили, закономірно призводять нас до тих чи інших результатів.

У практичній частині семінару ми досліджуємо природу основних спецій і основних продуктів, звичайно використовуваних в нашому регіоні, а також навчимося об’єднувати їх для очікуваного ефекту. Велику увагу буде приділено способам і технологіям приготування їжі для збереження і вивільнення її Сили.

Придбати відео- і аудіо-записи семінарів Антона Кузнєцова.
Записатися на «живі» семінари та лекції.

(Visited 251 times, 1 visits today)