Махаріши Махеш Йоги — найвидатніший Гуру [вчитель] нашого часу,
засновник програми трансцендентальної медитації.

Maharishi-mahesh-yogi Учитель Махаріши Махеш Йоги

Махаріши Махеш Йоги заснував програму Трансцендентальної Медитації і створив всесвітній Рух Духовного Відродження (1957).

Поклав початок дослідженням в області свідомості і виклав теорію семи станів свідомості (1957-1967).

Створив нову науку — Науку Творчого Розуму — і підготував 2000 викладачів цієї науки (1972); в даний час в світі налічується понад 40 000 викладачів Науки Творчого Розуму.

Відкрив Конституцію всесвіту — живий потенціал природного закону — в Рик-Веде і структурують динамічні процеси Рик-Веди у всій Ведичної літературі (1975).

Розробив програму ТМ-Сідхі і Йогічні польоти, які встановлюють максимальну координацію між розумом і тілом людини, ведуть до розвитку індивідуальної свідомості і до зростання гармонії в світовій свідомості (1976).

Сформулював абсолютні теорії уряду, освіти, охорони здоров’я та оборони, завдання яких — зробити життя у всіх його сферах досконалим (1977).

Розкрив Апаурушея-Бхаш’я — коментар до Рик-Веди, що описує її як структуру свідомості, яка породжує і увічнює саму себе (1980).

Систематизував ведичну літературу, що існувала багато століть в розрізненому вигляді, як літературу досконалої науки — Ведичної науки і технології Махаріши (1981).

Розкрив повний потенціал Аюрведи, Гандхарва-Веди, Дханур-Веди, Стхапат’я-Веди і Джйотіша для створення здорового, гармонійного суспільства (1985).

Заснував Ведичні Університети Махаріши та університети Махаріши-Аюрведи по всьому світу, щоб дати кожній людині шлях до оволодіння природним законом, назавжди встановити згоду життя з природним законом — досконалість в усіх областях людської діяльності, — і створити в кожній країні уряд, який діє з рівня природного закону, здатний запобігти виникненню будь-якої проблеми (1993-1994).

Відкрив, що Веда і ведична література повністю відображені у фізіології людини; це відкриття остаточно встановило повну єдність всієї фізичної різноманітності світобудови, всіх наук і всіх релігій (1994).

Махаріши Махеш Йоги широко визнаний як видатний вчений в галузі свідомості і найвидатніший в сучасному світі Гуру [вчитель]. Махаріши відновив ведичну літературу, яка багато тисяч років існувала в розрізненому вигляді, і систематизував її у формі завершеної науки свідомості у всій повноті її теоретичної та практичної значущості.

Ведична наука і технологія Махаріши розкриває повний потенціал природного закону у свідомості людини як основу для поліпшення всіх областей життя.

Трансцендентальна Медитація, суб’єктивна техніка розвитку усвідомлення в Ведичній науці і технології Махаріши, — найпоширеніша і широко досліджена у світі програма розвитку людини.

Махаріши давав кожній людині можливість знайти повне знання природного закону завдяки Відкритому Університету Махаріши. Цей всесвітній заочний університет транслював свої лекції за допомогою супутникового телебачення на 120 країн світу 21 мовою, давав освіту, засновану на свідомості, (Consciouness Based-Education) яка, на відміну від існуючої системи освіти, дозволяла людині повністю використовувати свій потенціал. Програми цього університету оживили якості Чистого Знання та нескінченні організуючи Вищі Сили (Закони) у свідомості людей, що послужило основою досконалості в житті кожної людини, в житті всіх країн і в гармонії (цілісності) на всій Землі.

(Visited 145 times, 1 visits today)
Махаріши Махеш Йоги – найвидатніший Гуру [вчитель] нашого часу.
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *