Антон Кузнєцов: Основа взаємовідносин

Ми входимо у відносини легко і відчуваємо надію, що цей союз назавжди, але частіше за все почуття ( ‘любов’) чомусь швидко закінчуються. Чи є закономірності в тому, будуть відносини тривати довго і щасливо, або вони швидко зруйнуються?

Виявивши основу взаємовідносин в собі, ми не будемо залежати ні від кого, щоб завжди мати відповідь на питання, що стосуються відносин; знання звільняє людину від помилок і страждань.

Семінари Антона Кузнєцова на тему «Взаємовідносини», «Відносини Чоловік-Жінка» дозволяють вивести відносини на рівень фундаментальних Сил Життя, розуміння “Заради чого?” І розуміння суті відносин. Для тих, хто знаходиться в пошуку, семінари допоможуть знайти стан, з якого створення відносин буде наповненим Суттю, сенсом. Ті, хто зацікавлений в ділових відносинах, отримають знання та досвід Сили, що зміцнює відносини і дає перспективу для успіху в спільній діяльності.


Фрагмент інтерв’ю з Антоном Кузнєцовим:

– І що ж це за “більш фундаментальне”? Це якийсь секрет?

А.К .: – Це навіть два секрети, дві частини одного секрету. Перший головний секрет – це неможливо (побудувати тривалі, гармонійні, еволюційні взаємини на любові). І не намагайтеся отримати неможливе. Якщо ви хочете рівних відносин з любові, то цього не буде. У вас будуть відносини “за домовленістю”, “за контрактом”, “партнерські” – це можливо! Але вони будуть засновані не на любові. Коротко кажучи, під час семінару, ми розглядаємо, що реально можливо, а що ми «хочемо», тому що: «нас так виховали», «ми прочитали це в якійсь книзі», «подивилися фільм», і «ми хочемо того, чого немає». Другий головний секрет – це те, що для побудови будь-яких взаємин існують певні ключі, або критерії. І людина їх може отримати, звернувши увагу на свої відчуття від взаємин, на те, що вона в них отримує. І тоді вона уже точніше буде знати, для чого їй дійсно потрібні відносини (а не “заради любові” – відповідь, яку всі твердять, просто, як гасло якесь). Я змушую людину переглянути те, що вона думає про відносини, її стереотипи. А коли людина вже відкидає якісь помилкові свої вимоги, вже не шукає того, чого немає, а шукає чогось більш реального, і тоді вона знаходить собі відповіді.

 

– Чи реально побудувати правильні відносини в віці за 40-50 років?

А.К .: – Відносини можна побудувати в будь-якому віці, але потрібно розуміти, що ми можемо дати в цих відносинах, і чого ми від них хочемо. Якщо ми очікуємо неможливого, наприклад, гарячої фізичної любові, а тіло вже до цього не готове, і здоров’я вже не вистачає, тоді неможливо буде і побудувати відносини. Але якщо ми знаємо нашу цінність, і саме в цьому віці (що є цінним в жінках в цьому віці, що є цінним в чоловікові, що жінка може дати чоловікові, що він може їй дати, а що від неї взяти, і що йому від неї потрібно ), тоді реально побудувати відносини і в п’ятдесят, і в шістдесят років. Просто буде трохи дивно, якщо жінка, за п’ятдесят, буде хотіти для чоловіка бути тільки фізичним партнером, коханкою, жінкою сексуальної і тим більше породіллею, вік адже вже не той … А якщо вона хоче бути для нього ангелом, тим, хто за нього молиться або йому молиться, і йому допомагає, то вона цілком це може робити, і чоловікові така жінка буде так само цінна, як в молодості об’єкт сексуального бажання. Тільки доведеться знайти конкретні технології, щоб такою жінкою зуміти бути, і що потрібно робити, щоб стати таким супутником для чоловіка.

 

Антон Кузнєцов, семінар «Сила взаємовідносин»

(Visited 4 times, 1 visits today)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *