kundali-stri-1-bДай свою першу консультацію через 2 місяці,
не прочитавши жодної книги по астрології!
logo-mayak-animited-from-gaechka-1-512x800-192x300Тому хто шукає грамотну Школу Астрології: дізнайся – як вивчити Ведичну астрологію (Джйотіш) за 2 місяці, не прочитавши жодної книги.

Так, це здається неможливим, і ви напевно вирішили, що це просто якась хитрість або обман. Але це не так, це – Правда. Двох місяців для навчання основам астрології, після яких можна почати консультувати, більш ніж достатньо. Про це говорить мій 15-річний досвід викладання і консультування. і можете продовжувати мені не вірити. І повідомити, що є багато шкіл зі світовим ім’ям, які говорять, що астрологію можна вивчити лише за кілька років. То, що ж дає мені можливість так стверджувати?

У моїй Школі є фундаментальна відмінність. І якщо ви раніше не зустрічалися з ведичними школами астрології Тантра-Джйотіша, то те, що я напишу далі може вас збентежити ще більше. З приємної точки зору.

Під час навчання я не використовую традиційні способи: начитування лекцій, роздруківки, книги. Дійсно, так можна, але на мій погляд, це не найшвидший спосіб вивчити астрологію. В цьому курсі я даю можливість знайти справжню свідомість астролога, отримавши досвід – внутрішнє розуміння всіх Сил, які впливають на наш Світ. Я проводжу свої уроки в форматі семінарів-досліджень, коли Учитель просто веде аудиторію до знання, ставлячи питання з їх особистого досвіду і їх відчуттів, пробуджуючи в них увагу на потрібний об’єкт. Таким чином, допомагаючи їм самим, через внутрішні відчуття в тілі, визначити і дослідити різні предмети, Сили, людей і їх взаємодію. Найцікавіше і чудове, що кожен, хто пройде курс зможе цим займатися самостійно і в будь-який час. Ви зможете досліджувати будь-яку з Сил Грах ( «планет» ) і Раші (знаків зодіаку), і їх комбінацій, а також їх вплив на людей. І цей досвід стане частиною вас. І ви ніколи не зможете його забути або переплутати.

У цьому курсі зроблено акцент на глибинне пізнання суті явищ, прихованої від вигадок і інтелектуальних висновків, але абсолютно відкритої і, яка запрошує увійти, для людини, яка просто направить туди свою увагу. Суть методу в тому, щоб навчити людей звертати увагу на свої відчуття, слухати їх ; це те, що іноді називають внутрішнім знанням, «інтуїцією». Це дає нам можливість у своєму житті вирішувати питання в міру їх надходження, бачачи всі відкриті можливості і вибирати кращу з них, не затягуючи і не доводячи до “відчайдушного стану” Під час консультації це вміння дозволить вам тонко відчувати проблему іншої людини, дасть розуміння як її слід вирішити, на які Закони (Принципи) і Сили ( «сильні сторони») покладатися при її вирішенні, як правильно дати відповідь, так щоб людина це зрозуміла і могла цьому слідувати.

Я запускаю новий курс “Школа Ведичної астрології” Ведаврата “онлайн”.

Це – курс для початківців і не тільки астрологів і він буде включати в себе наступні теми:
1. Грахи (Сили, «планети» в астрології);
2. Раші (знаки сидеричного зодіаку, «зодіакальні сузір’я»);
3. Бхави ( «астрологічні будинки»);
4. Сполучення в карті народження, їх якості і результати;
5. Карта народження – карта життя.

Про всі подробиці – докладний зміст курсу, його розклад, порядок набору в групу, вартості навчання і подарунки, які ми зробимо кожному учаснику навчальної групи – питайте організаторів Школи «Ведаврата».
Антон Кузнєцов - Майстер Школи Тантра-Джйотіша Ведаврата // Антон Кузнєцов (Ведаврат)
// Майстер і вчитель Тантра-Джйотіша

(Visited 160 times, 1 visits today)
0
Як вивчити астрологію за 2 місяці, не прочитавши жодної книги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *