Антон Кузнецов: “Ведична Нумерологія — практичне використання” (книга та семінар)

 «Ведична Нумерологія — основи та практичне використання»
numerology1-150x150книга та семінар Антона Кузнецова

Всі явища у Всесвіті пов’язані між собою. Ведична нумерологія, як частина принципу Єдності, стверджує, що Всесвіт можна вивчати і за універсальною числовою схемою, в якій числа — це ключ до пізнання та розуміння Всесвіту.

Порожнеча — це ‘0’.
Існування (Єдність, початок Творіння) — це цифра ‘1’.
Сприйняття (Взаємодія, розгортання Творіння) — це цифра ‘2’.
Далі, як Життя розгортається поетапно через 9 (7 + 2) Принципів (Сил Життя, Грах), так і математика починається з ‘1’ і ‘2’ і розгортається на основі 9 цифр — 9 шифрів.

У нумерології всі числа зведені до одиничного розряду, що відповідає певним характеристикам, котрі впливають на життя людини. Тобто, в нумерології за кожним однозначним числом закріплені певні властивості.

У чому тут практичність або користь?

Якщо ми знаємо 9 етапів виникнення Життя (9 Грах, Сил Життя), тобто знаємо як з’явилися 9 цифр в математиці, або знаємо як свідомість (Дух) проявляється через 9 Принципів в Матерію, то ми знаємо фундаментальні Закони Життя, і з їх допомогою ми зможемо знаходити відповіді на будь-які питання Життя, будемо володіти ключами для вирішення будь-яких проблем.

Нумерологією користуються при аналізі характеру людини, щоб відкрити його сильні і слабкі сторони, передбачити майбутнє, при виборі партнерів — в житті і в бізнесі, виборі кращого місця для життя. Нумерологія допомагає визначити найбільш підходящий час для прийняття важливих рішень і дій.

***

Фундамент Ведичної Нумерології — відповідність Цифр і Грах [«Планет»]:

1 = Sy — Граха Сур’я [Сила Сонця / Свідомості / “Я” / Дух, «Сила Сонця»];
2 = Ch — Граха Чандра [Сила Місяця / Сприйняття, «Сила Місяця»];
3 = Gu — Граха Гуру [Сила Юпітера / Простору, «Сила Юпітера»];
4 = Ra — Граха Раху (Сила Жадання / Майбутнього);
5 = Bu — Граха Буддха [Сила Меркурія / Інтелекту, «Сила Меркурія»];
6 = Sk — Граха Шукра [Сила Венери / Тілесності, «Сила Венери»];
7 = Ke — Граха Кету (Сила Досвіду / Минулого);
8 = Sa — Граха Шані [Сила Сатурна / Меж, «Сила Сатурна»];
9 = Ma — Граха Мангала [Сила Марса / Особистості, «Сила Марса»].

Детальніше про «відповідність між Цифрами і Грахами [«Планетами»]».

***

Є 9 нумерологічних Янтр для 9 головних Грах («планет»), і є 9 основних дорогоцінних каменів для 9 головних Грах. 9 основних дорогоцінних каменів — це рубін (вираз Сили Духу), перли (вираз Сили сприйняття / «душа»), жовтий сапфір (вираз Сили Простору), синій сапфір (вираз Сили Кордонів / Перешкод / ​​Часу), корал (вираз Сили Особистості / Вогню), діамант (вираз Сили тілесності / Води), смарагд (вираз Сили розрізнення / інтелекту), гессоніт / гомед (вираз Сили Майбутнього), і камінь «котяче око» (вираз Сили Минулого). Янтра — сприятливий знак (оберіг, амулет) як візуальне вираження Сил Життя (Грах, «планет»).

***

Знання відповідності між цифрами та Силами життя — Грахами [«Планетами»] — і розуміння взаємозв’язку числового прояву подій у житті людини і Силами, які стоять за подіями / явищами, які викликають події, виявляють явища і бажають з нами взаємодіяти і допомагати нам, дає нам можливість застосовувати ці знання у своєму житті: бачити знамення (знаки, передвістя), розуміти відповіді з Простору, знати куди йти і що робити, знаходити вирішення питань та проблем. Саме в цьому суть науки – Ведична нумерологія.

Придбати відео- і аудіо-записи семінарів Антона Кузнецова.
Записатися на «живі» семінари та лекції.

(Visited 739 times, 1 visits today)