У чому «головна ідея» Тантра-Джйотіша? Чим він відрізняється від інших наук (систем знань) і філософій?
Тантра-Джйотіш як наука — це система знань найфундаментальніших Принципів Життя, тобто головних Законів Життя (Законів Природи / Законів Бога).
Основні особливості науки Тантра-Джйотіш:
1) У тому, що в ній знання отримують не інтелектуально (як інформацію), а як досвід (внутрішнє знання) — через пряме осягнення або дослідження об’єктів і відчуттів від них (через внутрішні відчуття / сприйняття);
2) У тому, що вона суб’єктивна як суб’єктивне наше життя, в Тантра-Джйотіш ми дивимося всередину, а не зовні.
Технології науки Тантра-Джйотіш — це отримання знань через досвід від різних відчуттів (через внутрішній досвід) — від відчуттів з тіла, від дослідження своїх цілей / бажань, від відчуттів від дихання, від пошуку відповідей на сутнісні питання життя, від відчуттів зі свого Центру (з «душі») і так далі.
Крім того, в Тантра-Джйотіш є велика кількість технік (методів) для отримання знань і гілок: «фізіогноміка» (читання особи), «хіромантія» (читання руки), читання тіла, Німітта (читання знаків / знамень, передвість), Свара-Йога (читання дихання), Джатака (читання карти народження), Мухурта (вибір сприятливого часу для важливої дії / справи / події), Ведична нумерологія (розбір чисел) і так далі.
Приклади застосування науки Тантра-Джйотіш:
* Якщо Вам щось дуже подобається або дуже не подобається — то це Ваше хоч і суб’єктивне, але дійсне відчуття; і це знання не тільки реально, але і практично, воно допомагає Вам жити, воно дає зрозуміти, що Вам точно слід робити і що точно не потрібно робити.
* Дослідження Суті (тобто розгляд мети дій / бажань / вчинків) має допомагати краще розуміти (усвідомлювати) — що ми робимо, чому ми це робимо, що ми хочемо отримувати і які будуть результати і наші відчуття від них.
// Антон Кузнєцов (Ведаврат)
// Майстер і вчитель Тантра-Джйотіша
Shortlink for this post:
https://uk-ua.vedavrat.org/?p=10338
[…]
― дев’ять головних Сил життя:
https://uk-ua.vedavrat.org/?p=53
https://uk-ua.vedavrat.org/?p=10338
[…]