Особисте консультування

*** Особисте консультування - Консультації - АнтонКузнецов-ТантраДжйотіш-Школа-Ведаврата ***

Персональні консультації для гармонізації життя

privatЗазвичай нам здається, що наша доля прихована від нас «за сімома замками». Але якщо є замки, мають бути і ключі. Якщо їх мати, тоді долю можна відкрити і прочитати.

Сім ключів вкладені один до одного і виглядають наче один ключ.

КЛЮЧ – це ми самі – НАШЕ «Я», в яке вкладені інші шість СИЛ: наше сприйняття, світогляд (знання), мислення, дії, тіло разом з оточенням, події життя.

Все те, що називається нашою долею, закладено в нас, і тому може бути прочитано тим, хто має СІМ КЛЮЧІВ від семи замків нашої Долі. Відкриваючи послідовно замок за замком, ми можемо дізнатися природу людини і допомогти йому зрозуміти свою індивідуальність, мотивацію своїх дій, мети життя, причини тих чи інших подій, і зробити свою долю відповідною до своєї природи і свого призначення.

МАЙСТЕР СИЛ, за допомогою древніх технологій і знань, що дозволяють бачити природу і призначення людини, дасть Вам особисту консультацію з питань Вашого життя, рекомендації, які принесуть у Ваше життя мир, гармонію, вдачу, добробут і здоров’я.

Питання, які Ви можете з’ясувати у Майстра:

 • Пошук партнера для життя;
 • Взаємини в особистому житті і в сім’ї;
 • Виховання дітей;
 • Вибір напрямку для освіти, профорієнтація, пошук свого призначення у житті;
 • Кар’єрний ріст;
 • Взаємовідносини з начальством і підлеглими;
 • Питання Духовного розвитку;
 • Здоров’я, харчування, спосіб життя;
 • Добробут;
 • Організація та управління бізнесом;
 • Вибір сприятливого періоду і часу для важливих починань.

Знання Вашого точного часу народження допоможе Майстру краще дізнатися Вашу природу.

_____________________________________

Консультація безкоштовно не проводиться.

_____________________________________

Відгуки про консультації Антона Кузнецова

Здрастуйте, Антон!

Це Світлана з Києва, позавчора була у вас на консультації. Хочу ще раз подякувати Вам за таку детальну консультацію, за те, що приділили стільки часу і відповіли на всі настільки важливі і дуже хвилюючі питання. І не просто відповіли, а допомогли нарешті не обманювати саму себе, не сліпо плисти за течією, або концентруватися на другорядних для мене речах, а підказали звернути увагу на фундаментальні речі, допомогли усвідомити на скільки важливо замислитися над своїми вчинками, думками і бажаннями. І що найважливіше, не просто задуматися інтелектом, як я зазвичай роблю, а зрозуміти свою природу і основні бажання чого я хочу на глибинному рівні.

За ці кілька годин, поки ми спілкувалися з вами дуже багато чого змінилося у мене в свідомості, і я впевнена що ще багато зміниться при повторних прослуховуваннях нашої бесіди, ваших лекцій, медитаціях і т.д. Звичайно ж, після обдумування, у мене виникло ще більше питань, як, напевно, у будь-якої людини, коли вона переглядає повністю своє життя. Але я не хочу вас цим всім втомлювати. Адже тепер я розумію, що на більшість питань я зможу відповісти сама слухаючи свою душу, хоч звичайно без ваших подальших консультацій в найважливіших і тонких питаннях, не обійтися.) Ще раз щиро дякую вам.

Всіх благ, достатку, процвітання, і щастя!

***

Антон, Ви кажете: “якщо бажаєте щось цікаве – вам не до нас”….
Але, вибачте, “цікавість” цих знань мабуть не варто виключати, бо сам підхід одночасно простий і унікальний. Для мене це колись була революція 🙂
Те, що знання проживаються, відчуваються, все цілісно, єдино, систематично, жодної нотатки – все це теж доволі цікаво і нетипово для сучасної “ери інформації”. Ці Знання 
живі, з ними життя набуває іншої глибини і сенсу, вони надихають. Це не є нецікавим.
Цікавість поверхнева з часом згасне, а цікавість до Знань – навряд чи… у щось це обов’язково трансформується та матиме певний прояв – це лише питання часу. Цікавість у тому, чому навчаєте постійно перероджується в щось дуже суттєве та змістовне, усвідомлюється у цьому необхідність. Звісно, може Вам потрібні більш свідомі та “серйозні” учні для ефективнішого розповсюдження Знань, може Ви більшої переваги надали б чоловікам, та зацікавленості принаймні на початку навчання цілком достатньо, щоб мати шанс на переродження свідомості та світосприйняття.
Аліна, м. Львів
***
Антон, доброго дня.

Взагалі про Вас та Тантра-Джйотіш у моєму житті скажу так: Ви вправили мені розум. Так. Саме Ви та Знання від Вас. Ніби то огроменна “гора пазлів”, купа інформації набула порядку та перетворилась з тягара у досвід та знання.
Тому з деякого часу, відколи змінилося щось у моїй свідомості, Ви незримо присутні у моєму житті, я це відчуваю.
Як я використовую Тантра-Джйотіш.
Все частіше нагадую собі, що будь-яке діло треба починати з усвідомлення його сенсу, з мети, з питання, які відчуття та що це мені дає. 
Можу адекватно оцінювати міру своєї відповідальності.
За Тантра-Джйотішем усе набуває певної цінності та якостей.
Як можна взагалі жити без цього Знання… просто жити можна, але хоч трохи розуміти життя.
Я стала не така метушлива, проте швидкість та моторність не втратила, тобто внутрішнє набула певного спокою.
Шкода, що раніше не потрапила до Вас. Та краще так, ніж пізніше або ніколи.
Я усвідомлюю свою жіночу природу, я відчуваю як поглинаю та поглинаюся тим що мені цікаво… та зараз – за “чисту монету” сприймаю лише те, що йде від Вас. І все від Вас якесь світле, безапеляційне, істинне, жодного сумніву. 
Ваш підхід суттєвий, цілісний, фундаментальний.
Єлизавета, м. Харків
(Visited 285 times, 1 visits today)