Тантра Джйотіш в сім’ї

знання14

Більшість людей, в основному, є прихильниками принципу рівності чоловічого і жіночого початку і відсутності єдиноначальності у відносинах і сім’ї. Не дивно, адже ми з дитинства виховуємося за однією і тією ж навчальною програмою в школі та соціумі.

Але чи справді світобудова не має єдиної Сили, присутньої в кожному існуючому явищі?
Чи справді немає єдиної спільної Сили, об’єднуючої нас всіх?
Якщо такої Сили в нас немає, то в чому ж рівність чоловіка і жінки?

А якщо така єдина Сила є, то це має на увазі не тільки принцип єдиноначальності, але і принцип ІЄРАРХІЇ істот у всесвіті, і в будь-якій існуючій системі. Фактично, ми всі спостерігаємо ієрархію в державній системі, в будь-якій соціальній структурі, але чомусь вперто заперечуємо цей принцип в сім’ї. Неначе сім’я — це щось, що не підкоряється Законам світобудови!

Відсутність глави сім’ї призводить до того, що ми не знаємо, хто кого повинен слухатись і хто за все відповідає!

Зрозуміло, можна сподіватися, що любов вирішить всі суперечності, але реально любов швидко відходить на другий план, коли мова заходить про особисті інтереси кожного учасника відносин. Кожен починає звинувачувати іншого в егоїзмі. Така поведінка неможлива, коли в сім’ї визначений ГЛАВА. Тоді всі розуміють, що глава завжди правий, і з доброї волі, а не зі страху, роблять те, що він сказав. Любов при цьому природно присутня.

Чому б нам не поборотися за усвідомлення свого статусу відносно один одного, а не за любов, постаратися самому відповідати своєму статусу і допомагати іншим.

Придбати відео- і аудіо-записи семінарів Антона Кузнєцова.
Записатися на «живі» семінари та лекції.

(Visited 112 times, 1 visits today)
0