Антін Михайлович Кузнецов – майстер науки Тантра-Джйотіш, експерт метода “ЛайвДевайс” (13)

Антон Михайлович Кузнецов (про автора)
Класичну вищу освіту (магістр технічних наук) і посвята в стародавні традиції і знання дозволяють Антіну Кузнецову займатися системним аналізом і дослідженнями функціонування систем: систем бізнесу, спільнот людей, відносин людей, системних ідей і цілей.
При традиційних дослідження та сучасному системному аналізі в “Школі Ведаврата” використовуються знання про свідомість людини, про закономірності його розвитку і призначення, про тіло людини як інструмент пізнання та виконання призначення.
Додатково до системного підходу, Антін застосовуються природні методи пізнання, поєднання раціонального розумового знання з ірраціональним внутрішнім баченням щодо досліджуваного питання, проблеми, предмета, явища.

* Антон Михайлович Кузнецов (про автора) ***Антін Михайлович Кузнецов (Кузнєцов) народився в 1971 році в Україні, в місті Бахмут (колишнє місто «Артемівськ»).

Вивченням Ведичних наук і технологій почав займатися з 1997 року.

У 1998 році пройшов курс Джйотішу в Міжнародному Університеті Махаріші (MIU) у Львові.

Неодноразово відвідував Індію з метою отримання більш глибокого досвіду і знань Джйотішу. Отримавши дозвіл і благословення від авторів-перекладачів стародавніх книг по Джйотішу, Антон Кузнецов переклав з англійської мови на російську і потім видав найвідоміші і значні праці: «Бріхат-Парашара-Хора-Шастра», «Джатака-Бхарнам» та інші.

Сприяв виданню понад десяти книг по Джйотішу [Ведичної Астрології] – Гіріша Чанда Шарми, Санджая Ратха, Б.С.Рао, П.В.Р. Нарасімхи Рао та інших авторів.

На даний час Антон Кузнецов – майстер і вчитель, засновник власної Школи Тантра-Джйотішу «Ведаврата». 

Проводить семінари, вебінари, лекції та особисті консультації щодо розвитку та покращення життя за допомогою принципів Тантра-Джйотішу та інших Ведичних наук.

Він є експерт та консультант технології “ЛайвДевайс“.

* Антон Михайлович Кузнецов - майстер науки Тантра-Джйотіш експерт технології ЛайвДевайс вчитель ***

(Visited 1 269 times, 1 visits today)

3 коментарів для “Антін Михайлович Кузнецов – майстер науки Тантра-Джйотіш, експерт метода “ЛайвДевайс” <small><sup>(13)</sup></small>”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *