Тантра-Джйотіш – наука та технологія знань фундаментальних принципів.

Тантра-Джйотіш – це незвичайний і ефективний підхід до отримання знань за допомогою* Тантра-Джйотиш - Грахи, Силы жизни, планеты в человеке | tantra-jyotish-grahas-in-man п1 *** фундаментальних принципів науки Джйотіш [Ведична астрологія]. Якщо звичайні розділи Джйотіша — Джатака, Німітта, Прашна і Мухурта – головним чином використовують карту народження / карту події (Кундалі, «астрологічну карту»), то у Тантра-Джйотиші за допомогою тих же принципів Джйотіша читається і тіло людини, його обличчя, руки і так далі. Також функцію досліджуваної карти (функцію знамень) можуть виконувати руху, скоєних людиною, його зовнішній вигляд або події, що відбуваються в оточенні в момент здавна питання, і багато іншого. Використовується спостереження і тлумачення різних знаків (знамень), аналіз особливостей дихання в той час, коли було поставлено питання, інтерпретація особливостей мови запитувача. У традиції Тантра-Джйотиша заохочується отримання інформації від «ефірних істот» (сутностей Простору), використання мантри (звуків-звернень) і тощо.

Тантра-Джйотіш – це одне з найбільш невідомих напрямків Тантра-Йоги, оскільки в ньому практично не залишилося трактатів / текстів, викладають методологію даного підходу, а передача знань в основному здійснюється в усній формі, від Вчителя до учня. Тантра-Джйотіш вимагає глибокого залучення в цілісне проживання отриманих знань і сильно трансформує людину, хто практикує.

Тантра-Джйотиш дає вміння розрізняти або пробуджувати ті чи інші Сутності (Сили, “Духи”) в оточенні, у своєму тілі або свідомості, і взаємодіяти з ними для потрібного результату. Такі технології застосовуються для отримання знання про події минулого, сьогодення і майбутнього, або для створення тієї чи іншої події / ефекту / результату.

Традиція технік і технологій Тантри (Тантризм і так далі) передається від вчителя до учня в тисячоліттях. Шанкара (788-820) — видатний філософ, ведичний вчений і вчитель — відродив авторитет Ведичних знань, став автором Адвайта-Веданти – вчення про “недвоїстість”, тобто про Єдності Духа всього сущого.

Стародавня українська традиція та видатні філософи України (таки я Г.Сковорода та інші) навчати таким же Вищим Принципам Буття та Життя — Законам Духу (Всесвіту) та Законам Природи.

Школа Тантра-Джйотиша [Ведичної астрології] Антона Кузнецова “Ведаврата“.

Оскільки кожен з нас народився під впливом певних Сил життя – Грах, фундаментальних Принципів. Тому ми – їхні представники. Грахи (Сили життя, “планети”) формують природу наших особистостей, звички, інтереси, поведінку і події. Вони діють у відповідності зі своїми якостями, і тому їхня дія закономірно. Знання цих Сил – Грахам – дозволяє бачити те, як закономірним чином вони будуть створювати ті чи інші тенденції в житті людини, давати періоди його життя. Все це формують природні Сили життя, що показуються в «картах народження» в символічною формі. Тому Тантра-Джйотиш – це ефективний метод Джйотиша для отримання знань, прийняття рішень і відповідей на питання і рішення проблем життя.

(Visited 64 times, 1 visits today)

10 thoughts on “Тантра-Джйотіш – наука та технологія знань фундаментальних принципів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *