Персональні консультації для гармонізації життя

privatЗазвичай нам здається, що наша доля прихована від нас «за сімома замками». Але якщо є замки, мають бути і ключі. Якщо їх мати, тоді долю можна відкрити і прочитати.

Сім ключів вкладені один до одного і виглядають наче один ключ.

КЛЮЧ – це ми самі – НАШЕ «Я», в яке вкладені інші шість СИЛ: наше сприйняття, світогляд (знання), мислення, дії, тіло разом з оточенням, події життя.

Все те, що називається нашою долею, закладено в нас, і тому може бути прочитано тим, хто має СІМ КЛЮЧІВ від семи замків нашої Долі. Відкриваючи послідовно замок за замком, ми можемо дізнатися природу людини і допомогти йому зрозуміти свою індивідуальність, мотивацію своїх дій, мети життя, причини тих чи інших подій, і зробити свою долю відповідною до своєї природи і свого призначення.

МАЙСТЕР СИЛ, за допомогою древніх технологій і знань, що дозволяють бачити природу і призначення людини, дасть Вам особисту консультацію з питань Вашого життя, рекомендації, які принесуть у Ваше життя мир, гармонію, вдачу, добробут і здоров’я.

Питання, які Ви можете з’ясувати у Майстра:

 • Пошук партнера для життя;
 • Взаємини в особистому житті і в сім’ї;
 • Виховання дітей;
 • Вибір напрямку для освіти, профорієнтація, пошук свого призначення у житті;
 • Кар’єрний ріст;
 • Взаємовідносини з начальством і підлеглими;
 • Питання Духовного розвитку;
 • Здоров’я, харчування, спосіб життя;
 • Добробут;
 • Організація та управління бізнесом;
 • Вибір сприятливого періоду і часу для важливих починань.

Знання Вашого точного часу народження допоможе Майстру краще дізнатися Вашу природу.

_____________________________________

Консультація безкоштовно не проводиться.

_____________________________________

Відгук про консультації Антона Кузнецова

Здрастуйте, Антон!

Це Світлана з Києва, позавчора була у вас на консультації. Хочу ще раз подякувати Вам за таку детальну консультацію, за те, що приділили стільки часу і відповіли на всі настільки важливі і дуже хвилюючі питання. І не просто відповіли, а допомогли нарешті не обманювати саму себе, не сліпо плисти за течією, або концентруватися на другорядних для мене речах, а підказали звернути увагу на фундаментальні речі, допомогли усвідомити на скільки важливо замислитися над своїми вчинками, думками і бажаннями. І що найважливіше, не просто задуматися інтелектом, як я зазвичай роблю, а зрозуміти свою природу і основні бажання чого я хочу на глибинному рівні.

За ці кілька годин, поки ми спілкувалися з вами дуже багато чого змінилося у мене в свідомості, і я впевнена що ще багато зміниться при повторних прослуховуваннях нашої бесіди, ваших лекцій, медитаціях і т.д. Звичайно ж, після обдумування, у мене виникло ще більше питань, як, напевно, у будь-якої людини, коли вона переглядає повністю своє життя. Але я не хочу вас цим всім втомлювати. Адже тепер я розумію, що на більшість питань я зможу відповісти сама слухаючи свою душу, хоч звичайно без ваших подальших консультацій в найважливіших і тонких питаннях, не обійтися.) Ще раз щиро дякую вам.

Всіх благ, достатку, процвітання, і щастя!

(Visited 115 times, 1 visits today)
0