Призначення

життяАнтон Кузнєцов: семінар «Сила Призначення»
Дізнатися своє Призначення — це просто. І тому важко.

Я природно усвідомлюю, що я повинен робити в моєму житті те, що залишить після мене добру пам’ять в умах людей і хороший слід в оточенні. Але соціум хоче від мене іншого. Суспільство дає мені лише на вибір одну з професій. І тоді як мені знайти діяльність або справу, що я буду виконувати з Натхненням, тобто Призначення?

Така необхідність є у кожної людини. Але при цьому я хочу, щоб моє заняття не тільки мені приносило Натхнення, але забезпечувало матеріальні результати (дохід, гроші). Виходить є два суперечливих бажання: з одного боку — моє Натхнення, з іншого боку — успіх моєї діяльності в суспільстві. Як поєднувати ці чинники?

На семінарі “Призначення” досліджуються способи, щоб найкращим чином досягти максимальне поєднання двох рушійних сил: індивідуальної внутрішньої суті людини і соціального зовнішнього запиту матеріального фінансового успіху.

Хто я? Для чого я живу? Яка Мета мого життя?
Ким мені бути? Що робити? Чим мені займатися?
Які три види Призначення бувають?
У кого мені питати про моє призначення?
Як мені жити за призначенням, Натхненно?

Силу Призначення можна відчути в собі, крім того є допоміжні Сили (явища), які нагадують мені про призначення і допомагають знайти його, відчути, усвідомити.

 

Антон Кузнєцов - Майстер Школи Тантра-Джйотіша ВедавратаАнтон Кузнєцов (Ведаврат)
Майстер і вчитель Тантра-Джйотіша

 

Відео-запис семінару Антона Кузнєцова «Три види Призначення, і ключі до них»

Придбати відео- і аудіо-записи семінарів Антона Кузнєцова.
Записатися на «живі» семінари та лекції.

 

(Visited 46 times, 1 visits today)