anton_poster_A3_v3_wo-text-300x279Семінари Антона Кузнецова — це завжди відкриття, цікаве дослідження. Це не просто отримання готових відповідей і рецептів, але й індивідуальний, особистий досвід кожного слухача. Під керівництвом Майстра Тантра-Джйотіша кожен переживає досвід тантричного відчування, пошуку і знаходження відповідей на свої питання.

Тантра-Джйотіш — це не філософія і не релігія. Це є Наука про Принципи Життя. Майстер, що володіє цією стародавньої технологією, може відповідати на будь-які питання! Тому на кожному семінарі з Тантра-Джйотіш Ви дізнаєтеся про те, що життєво, цікаво, і що хвилює саме Вас. Розбираєте і знаходите ключі вирішення будь-яких Ваших проблем.

Увага!
Школа Тантра-Джйотіша «Ведаврат» представляє серію занять з Практичної Джйотіш-Астрології

Теми семінарів Антона Кузнецова

Тантра-Джйотіш:

Тантра-Джйотіш в Управлінні:

Тантра-Джйотіш в Сім’ї:

Аюрведа, технології Здоров’я:

Запрошуються організатори в різних містах для проведення семінарів, лекцій та зустрічей з ведичної астрології, Майстром і вчителем Тантра-Джйотіша Антоном Кузнецовим.

 

Семінари Антона Кузнецова проходять в кількох форматах:

* Лекція (найчастіше невелика, ознайомча, безкоштовна / за благодійний внесок, випереджає курс платних семінарів);

* Семінар-дослідження, де люди активно беруть участь в процесі дослідження, і самі (!) під умілим веденням Майстра, через власні відчуття, через своє тіло — Тантра-Джйотіш, знаходять і отримують відповіді на свої питання; це можуть бути будь-які теми: «астрологія», «призначення», «взаємини», «здоров’я» …;

* Багатоденний тематичний семінар у вигляді курсу лекцій;

* Клубні зустрічі — для тих, хто вже проходив семінари, або консультації, кому цікаво за чаєм зустрітися з Майстром, і розібрати питання, які цікавлять його  і всіх (зустрічі бувають тематичні, або вільні «питання-відповідь», можуть проводитися також як зустріч-дослідження ).

Придбати відео- і аудіо-записи семінарів Антона Кузнецова.
Записатися на «живі» семінари та лекції.

Також, звертаємо Вашу увагу на анонс Школи Астрології!

Це окремий проект, і, як не банально звучить, але — дійсно унікальна пропозиція! Такий підхід до навчання Астрології Ви не зустрінете більше ніде! «Школа Ведаврата» та Антон Кузнєцов дає дійсно практичні результати в оволодінні такої складної наукою, як Ведична Астрологія, вже після перших курсів семінару!

(Visited 79 times, 1 visits today)
0