Антон Михайлович Кузнецов (про автора)

.

* Антон Михайлович Кузнецов (про автора) ***Антон Михайлович Кузнецов (Кузнєцов) народився в 1971 році в Україні, в місті Бахмут (колишнє місто Артемівськ). Вивченням Ведичних наук і технологій почав займатися з 1996 року. У 1998 році пройшов курс Джйотіша в Міжнародному Університеті Махаріші (MIU) у Львові.

Неодноразово відвідував Індію з метою отримання більш глибокого досвіду і знань Джйотішу. Отримавши дозвіл і благословення від авторів-перекладачів стародавніх книг по Джйотішу, Антон Кузнецов переклав з англійської мови на російську і потім видав найвідоміші і значні праці: «Бріхат-Парашара-Хора-Шастра», «Джатака-Бхарнам» та інші.

Сприяв виданню більше десяти книг по Джйотішу [Ведичної Астрології] – Гиріш Чанда Шарми, Санджая Ратха, Б. С. Рао, П.В.Р. Нарасімхі Рао та інших авторів.

На даний час Антон Кузнецов – Майстер власної Школи Тантра-Джйотішу «Ведаврата». Проводить семінари та особисті консультації щодо розвитку та покращення життя за допомогою принципів Тантра-Джйотішу та інших Ведичних наук.

(Visited 971 times, 1 visits today)

3 thoughts on “Антон Михайлович Кузнецов (про автора)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *