☾ Пітрі-Пакша — 14 діб від Пурніма до Амавасья місячного місяця Бхадрапада — Обряди “Осінні Діди”

Від adm-ua

Пітру-Пакша-Шраддха – від Махалая-Пурніма (15й тітхі) до Амавасья (30й тітхі) Обряди “Осінні Діди” / «Абряд Дзяди»   У 2023 році — з 29 вересня по 14 жовтня.   Кожна людина в Обов’язку перед своїми Предками — батьками та прабатьками, і перед своїм Родом. З погляду сучасної матеріалістичної науки людина отримує генетичну спадщину від своїх батьків і всього свого Роду. Тобто кожен прабатько присутній…

Чому при готуванні страв чи їжі треба перемішувати її за годинниковою стрілкою?

Від adm-ua

Харчування та їжа – чому, коли готуємо страви, потрібно перемішувати їх “по Сонцю”? ‘ 1. Сонце (deasil) “Де Сонце – там Бог”. Напрямок “за Сонцем” (‘deosil’) — за годинниковою стрілкою — вважається “напрямком процвітання“. Тому що, зокрема, це напрямок обертання зі сходу на захід — у напрямку Сонця. ‘ Протилежний напрямок — проти годинникової стрілки…

Символи. ✡ 6-кутна «зірка Давида» – ШатаКона-Янтра; Змій УроБорос; Сварга (сонячний хрест Свастика); Анкх; Лев і сузір’я, корона та інші.

Від adm-ua

Символи: печатка Соломона – ШатКон-Янтра, змія УроБорос, Сварга «за Сонцем«, єгипетський ключ Анкх. Раху і призначення. {ranok348} /// АнтінКузнецов, магістр технічних наук

Ведична церемонія та ритуал Гріха-Правеша

Від adm-ua

Гріха-Правеша — ведичні ритуали та церемонії для входу в  дім / місце проживання   Церемонії Гріха-Правеша – це церемонії для в’їзду в будинок; частіше — в новий, але буває і в орендований, відремонтований, старий, нещодавно куплений, тощо… Гріха-Правеша – це ведична церемонія, яка проводиться для першого входу людини в новий будинок. Пуджі (церемонії/ритуали почитання Вищих…

Планети vs Небесні Сутності; астрономія vs астрологія — АнтінКузнецов M.Sc. {320}

Від adm-ua

Планети в астрології – це лише “тіла в небі”, чи це Небесні Сутності як Вищі Сили / Боги? Астрологи вивчають вплив планет чи Вищих Сил? ranok320  ««« Місяць – це планета чи супутник землі? Адже Ведична космологія каже, що Місяць – Лока [План Буття], що находиться далеко від Сонця, і діаметр цієї Локи більшій…

Шведські прислів’я та ідіоматичні вирази

Від adm-ua

Прислів’я, приказки, приповідки та ідіоматичні вирази шведів   «Чим більше кухарів, тим гірше суп.» — Ju flera kockar, dess sämre soppa. «Краще втекти, чим погано фехтувати.» — Bättre fly, än illa fäkta. «Коли чорт старіє, він стає священником.» — När djävulen blir gammal blir han präst. «Все добре в міру.» — Allt är lagom. «Краще…

Українські народні прикмети — про погоду, побутові, обрядові, тощо

Від adm-ua

Прикмети про грозу / дощ, про тепло, про зміну погоди Напередодні грози тварини та комахи змінюють поведінку. Жаби вистрибують з води на берег, квакають голосніше і глухо. Прагнуть виповзти на берег і прісноводні раки. Дощові черв’яки намагаються вибратися на поверхню землі, щоб врятуватися від затоплення. За кілька годин до настання грози зникають стрижі, а горобці…

Яровит, Арей/Лют, Мангала, Марс — Сила Вонгю і Перемог. Слова “ярити”, “ярий”.

Від adm-ua

Ярило/Яровіт, Арей/Лют, Мангал, Марс як Сила Вогню, Трансформування, Войовничости. Сенс слів “ярити”, “ярий” “Ярити” — випромінювати яскраве світло; породжувати, народжувати; проявлятися в силі. “Ярий” — родючий; повний сил; палкий; яскравий, світлий (який випромінює світло); блискучий, ясний; сяючий, сяйливий, сяйний; інтенсивний. ‘ Бог Ярило / Яровит / Геракл (Геркулес) — символ родючої [ярої] сили весняного Сонця…

Характерництво — свідомість та надздібності чоловіка.

Від adm-ua

Характерницькі практики Характерницькі практики січових козаків овіяні легендами, які розповідають про надлюдські езотеричні здібності козаків. Надсприйняття характерників надавало здатність набувати розширену свідомість, пряме витончене сприйняття навколишнього світу. Людина з поширеною свідомістю володіє знаннями про сутність речей/явищ, здатна до прояснень свідомості. Прояснення (осяяння) робить доступною сутність речі чи справи.  Наприклад, натхнені особистості здатні до так званих…

Українська мова – основа, історія, особливості, відомості.

Від adm-ua

Мова – це найважливіший фундамент нації. У мові показано й зафіксовано найглибші джерела свідомості та мислення народу, народну мудрість і споконвічні знання. Мова – це виток патріотизму та ключ до вивчення культури, історії, традицій, культури. Мова показує народ у зовнішньому світі, є ознакою та кордоном нації/етносу. Нація повинна берегти свою мову як свою землю. Якщо вмирає мова,…