☀️ Що таке “істина”? Чому важливе її “ядро”? Де «зерно істини» і навіщо воно потрібно? — Джерело Буття.

Від adm-ua

Що таке істина? ☀️ Чому у неї важливо саме “ядро“? Де знаходиться «зерно істини» і навіщо воно мені потрібно?   Чому ми говоримо «зерно істини»? А не «стовбур істини», «гілка істини», «плід істини», навіть не «корінь істини»? Адже можливо з «кореня істини» росте «дерево істини»?.. Що найголовніше в зерні? У ньому міститься (в ньому є)…

(1) Об’єкт [object] vs (2) Суб’єкт [subject]

Від adm-ua

 1. Об’єкт (object / объект / обєкт) Утворено з префікса ‘ob-‘ — «до-; перед-» і основи дієслова ‘jacio‘ / ‘jacere‘ — «кидаю,метаю / кидати,метати» (“to throw, to put before/against”). Латинське слово ‘objectum‘ (калька з грецького πρόβλημα [pro-blema]) — «питання, справа, завдання, проблема», пов’язаного з грецьким дієсловом “προ-βάλλω” — «кидаю вперед». об’єкт / object 1) що…

Об’єктивність чи Суб’єктівність?

Від adm-ua

Індивідуальна Об’єктивність та закономірна Суб’єктівність – може суб’єктивне бути правильним, а об’єктивне помилковим?! «Нетривіальність» та «альтернативність» аж ніяк не означають «ненауковість». Використовувані таким чином знання вже давно знаходять застосування у ряді галузей наук про природу, людину і суспільство, однак історики та більшість суспільствознавців їх наполегливо не помічають. Зараз навіть серйозна академічна суспільствознавча наука, теж важко…

Джйотіш (Ведична Астрологія) – це є наука чи ні? — відповідь Антона Кузнецова

Від adm-ua

Антон Кузнецов: Тантра-Джйотіш (Ведична Астрологія) – це є наука чи ні? Щоб оцінити і зрозуміти Ведична Астрологія (Джйотіш) – це наука чи ні, потрібно просто знати – що таке наука і розуміти різницю між об’єктивними і суб’єктивними науками. Астрологія дає систематичне повторюване знання, і володіє технологіями застосування її принципів життя. Таким чином, це є наука. Оскільки знання…

Антон Кузнецов: Що ліпше –
суб’єктивність чи об’єктивність?

Від adm-ua

Що таке Суб’єктивність, що таке Об’єктивність; і що та як використовувати. Що ліпше – суб’єктивність чи об’єктивність? Не поспішайте з відповіддю. Я не хочу вас переконати, і розумію, що після прочитання цей статті мало що зміниться і звичні переконання залишаться основою вашого світогляду. Але все одно – після прочитання залишиться т. зв. “хробачок сумніву”, і…