Веда — Гьяна — Абсолютне Знання.

Від adm-ua

‘Веда‘ означає ‘Гьянам‘ (‘Гьяна‘) — «Абсолютна свідомість». У ведичному духовному розумінні Гьяна – це Абсолютна Космічна Свідомість. Вища Божественна Сила описано як «सत्यं ज्ञानम् अनन्तं ब्रह्म» {Упаншади}: «Брахма – це Істина, Знання і Нескінченність», «Всевишній – це Буття, Свідомість і Вічність». Людина-Гьяна – це «той, хто занурений у свій досвід Вищої (Чистої) Свідомості та постійний…

Що таке Тантра, Йога, Тантра-Йога
традиція, світогляд і практика Тантри.

Від adm-ua

1. Що таке є Тантра. Тантра [तन्त्र] від «Тан» — “мережа, тканина, сітка, сплетіння“. ‘Тантра’ означає “Система” («доктрина» в езотеричному розумінні), що дає знання про «сплетіння» життя, про свідомість, мудрість буття та реальності. Це є цілісний підхід до пізнання загального з погляду індивідуального та універсально. Це є вивчення Макрокосмосу через вивчення Мікрокосмосу — Принцип фрактальності.…

Освітня Система — принципи та побудова.

Від adm-ua

«Освіта» («просвіта») — процес пізнання та отримування знань, формування «світогляду». Освіта людини – це є процес сприяння виникненню зрілості («світла») в незрілій людині, тобто “трансформація” людини в вищий стан зрілості. Цілі та завдання освіти У людини розрізняються певні конкретні Функції та Функціональні Рівні, що відповідають за його здібності та функціональні спроможності. Ця система Рівнів метода…

Антон Кузнєцов: Принципи vs рецепти – Знання vs інформація – і в приготуванні їжі («кулінарії»), і в Джйотіш («астрології»)

Від admin

Дуже часто, навіть занадто повсюдно, люди не бачать різниці між знаннями та інформацією. В області моєї професійної діяльності це проявляється як те, що коли я даю Знання Джйотіша ( «астрології») – Принципи (Вищі Закони), Абстрактні Поняття, Фундаментальні Правила (Закономірності) – люди кажуть «ну це зрозуміло, але скажіть мені щось конкретне», або «про ‘планети’ я вже…

Об’єктивність чи Суб’єктівність?

Від adm-ua

Індивідуальна Об’єктивність та закономірна Суб’єктівність – може суб’єктивне бути правильним, а об’єктивне помилковим?! «Нетривіальність» та «альтернативність» аж ніяк не означають «ненауковість». Використовувані таким чином знання вже давно знаходять застосування у ряді галузей наук про природу, людину і суспільство, однак історики та більшість суспільствознавців їх наполегливо не помічають. Зараз навіть серйозна академічна суспільствознавча наука, теж важко…

Життя – це постійний рух. Але саме куди я рухаюсь? Що таке розвиток людини?

Від adm-ua

   Моє Життя – це є мої відчуття, це є мій досвід. Моє життя – це є те, що я відчуваю, що сприймаю. Які є мої відчуття – “хороші” або “погані”, таке й є моє життя. Життя живе (життя – це є Жива). І життя рухається постійно, безперервно. ? Я можу рухатися або в правильному для мене…

Інформація vs знання; концепція vs розуміння; ‘Гьяна’ vs ‘Видья’.

Від admin

  Що важливіше – {1} більше розуміти, знати принципи, закони, закономірності (але мати мало інформації), чи {2} більше мати інформації (але мати менше її розуміння / усвідомлення її)? Наприклад, ми часто збираємо факти, тобто інформацію, але рідко розуміємо чому саме так; тобто не розуміємо – на якому принципі або закономірності засновані факти / відомості / концепції. І…

Антон Кузнєцов: Філософія життя та істина – що таке «зерно істини» і де воно? Що таке «істина»?

Від admin

Що таке «зерно істини» і де воно? Чому ми говоримо «зерно істини»? Що таке «істина»? Чому в ній важливе саме «зерно»? Де знаходиться «зерно істини»? І навіщо воно мені потрібно? Чому ми говоримо «зерно істини»? Чи не «ствол істини», не «гілка істини», «плід істини», навіть не «корінь істини»? Адже з «кореня істини» варто було б…

Антон Кузнецов: семінар «Призначення — Принципи і технології науки Тантра-Джйотіш». відео-введення.

Від admin

Антін Михайлович Кузнецов: книга та семінар/відео-курс (російською мовою) ‘Призначення та доля з точки зору науки Тантра-Джйотіш‘ введення в Тантра-Джйотіш і в поняття «Призначення, покликання і доля» — 20 відео .

Що є «виховання», хто в дійсності виховує дитину?

Від admin

Лише тоді, коли ми зможемо повністю зрозуміти Принципи взаємин «Чоловік-та-Жінка» (взаємовідносин на початку формування сім’ї), можна переходити до розуміння інших видів відносин: «батько-діти», «мати-діти», «дитина-дитина» і так далі. Якщо ж ми все ще не до кінця розуміємо Суть відносин «чоловік-і-жінка», тоді, при появі в цій «системі відносин» (як результат цих взаємин) ще хоча б однієї…