“Принципи здоров’я та харчування”
«Тіло і його вага, знання для управління тілом і вагою»

Від adm-ua

Курс “Сутність здоров’я і харчування” Семінари «Принципи управління тілом та вагою» Контрольні питання.   Чим відрізняється “концепція харчування, розуміння тіла і ваги” (схеми) від “принципів харчування, розуміння тіла і ваги” (знання)? Зазвичай люди приймають концепції на рівні інформації, поданої їхніми розробниками, тобто «приймають на віру». А от  Принципи і Знання приймаються від Вчителів, це сприймається…

Страх – його природа, функція та місце у житті людини, взаємодія зі Страхом та його подолання.

Від adm-ua

страх Слово “страх” походить від праслов’янського слова “strah”, від якого в числі іншого відбулися слова: українське “страх”, ст.-слав. “страх”, хорват./сербс. “стра̑х”, словенськ. “strȃh”, чеськ. “strach”,  словацьк. “strach”, польск. “strach”, в.-лужиц. “trach”;  н.-лужиц. “tšасh”. Первинне значення слова “страх” –– “заціпеніння». Близько литовському ‘stregti’ = «ціпнути, ціпеніти, перетворитися в лід»     полох Слово “полох” родинно словами…

Період ‘Саде-саті’, його результати і рекомендації

Від admin

Транзити Шані [Сатурна]   Цикл руху Шані [Сатурн] дорівнює приблизно 30 рокам (29½ років). Тому один Раші [знак сидеричного зодіаку] Шані проходить приблизно за 2½ роки, що в той же час є його транзитом через одну Бхаву [астрологічний будинок]. Несприятливі результати транзиту Шані [Сатурна] – через три Бхави / Раші щодо положення Чандри [Місяця] в…

Антон Кузнєцов: Філософія життя та істина – що таке «зерно істини» і де воно? Що таке «істина»?

Від admin

Що таке «зерно істини» і де воно? Чому ми говоримо «зерно істини»? Що таке «істина»? Чому в ній важливе саме «зерно»? Де знаходиться «зерно істини»? І навіщо воно мені потрібно? Чому ми говоримо «зерно істини»? Чи не «ствол істини», не «гілка істини», «плід істини», навіть не «корінь істини»? Адже з «кореня істини» варто було б…

Підпорядкованість/відданість vs Незалежність/свобода людини (ТантраДжйотиш #18)

Від admin

Незалежність/самостійність або підпорядкованість/відданість з т.з.науки Тантра-Джйотіш (# 18) 1. Чи може людина жити самостійно, незалежно? 2. Чи є кордони? І якщо – так, то де вони? 3. Що таке свобода? Як би «свобода» – це добре … Але і «відданість» ( «служіння») – це теж ніби добре. Якщо і свобода, і відданість – це добре,…

Як батько виховує дітей?

Від admin

Виходячи зі знання того, що діти в традиційній сім’ї належать Роду чоловіка, є продовженням його Роду, то саме чоловік насправді може виховати своїх дітей. Але сучасні люди в цьому простому та ефективному принципі можуть робити різні помилки («непорозуміння»). Зокрема, з цього іноді роблять такі неправильні висновки: оскільки дітей виховує чоловік, то він повинен доглядати за…

Що нам заважає стати на шлях Призначення?

Від admin

Чому ми, знаючи Головні Принципи Життя і розуміючи, що тільки через виконання свого Призначення можна бути щасливим, і знаючи також, що Призначення можна виконувати тільки через Служіння, все одно не поспішаємо комусь/чомусь служити? Чому ми не прагнемо до Служіння (не хочемо за кимось йти)? Що заважає нам служити і отримувати Силу Життя та Силу Існування…

Що таке «шлюб» ?

Від admin

Що таке «шлюб» — як форма Взаємовідносин (зв’язку, «союзу») між чоловіком і жінкою? Для того, щоб зрозуміти саме явище, іноді достатньо навіть подивитися на суть слова, що його описує. Слово «шлюб»:  «брак» (рос.) походить від давньослов’янського слова «брати» («брати»), і вже звідси випливає, що справжній шлюб відбувається тоді, коли хтось «бере» когось. У недавньому минулому…

Що відбувається, якщо людина живе під впливом свого его («особистості»)?

Від admin

Тантра-Джйотіш — це неупереджена, нейтральна наука. Вона роз’яснює Вищі Принципи (Закони Світобудови), але не оцінює — що добре і що погано. Вона показує Принципи і каже — що слід робити для досягнення певних результатів, а також пояснює — які будуть наслідки при тому чи іншому виборі людини, її вчинку. При цьому кожен сам вибирає — чи…

Ми скажемо Вам правду. — Школа Тантра-Джйотишу «Ведаврата».

Від adm-ua

Ми не будемо говорити, що “Ваш дзвінок дуже важливий для нас – залишайтеся на лінії, будь ласка”. Ми не будемо роздавати свої телефони і email-адреси та просити “не соромтеся і пишіть нам по будь-яких питань”. Ми не будемо Вам говорити, що “потрібно бути добрішими” (“робити добро”), “служити людям”, “шукати компроміси”, що “життя прекрасне”, або що…