Взаємини – це сукупність моїх стосунків.

Тобто, Взаємини – це сума моїх взаємодій зі сутностями в моєму оточенні, це те, як я ставлюся до істот в моєму навколишньому середовищі, як з ними взаємодію — як вони впливають на мене й як я впливаю на них.

Й тут важливо: (1) що існую «Я» та (2) існує моє «оточення»!

У мене обов’язково є взаємини, з самого початку мого існування. Я маю взаємодію з оточенням, в тому числі і з Богом (з Отцем Небесним, з Вищою Силою, з «Космічною Свідомістю»), або, принаймні, я б хотів, щоб вони були. Я хочу правильно усвідомлювати і розуміти – як мені поводитися з різними сутностями / істотами, що оточують мене: з людьми, явищами, природою, сутностями («духами»), предметами, об’єктами.

Мені треба правильно поводитися як по відношенню до Бога (до Вищої Сили), коли я звертаюсь до Нього, так і з людьми та істотами, коли я спілкуюся і взаємодію з ними.

Таким чином, якщо я буду знати – як правильно вибудовувати взаємини взагалі («правильно ставитися») та навчуся дотримувався цих принципів стосунків, то я зможу мати правильні взаємини з будь-якою сутністю, в тому числі й з Богом, й з людьми, й з природою, й з речами.

*** Взаємини - сукупність стосунків взаємодій з оточенням як я ставлюся та взаємодію ***

Тоді, якщо я зрозумію ключі до правильної побудові взаємодії зі всім оточенням, усвідомлю та навчуся на власному досвіді фундаментальним принципами взаємин, ці знання я зможу використовувати у своїх стосунках з людьми, у стосунках з Богом, у стосунках зі будь-якою сутністю.

Знання о взаєминах науки Тантра-Джйотіш є універсальними та фундаментальними, тому їх застосування всеосяжне.

*** Антон Михайлович Кузнецов - майстер та вчитель Тантра-Джйотіш ***

 

// Антін Михайлович Кузнецов,
// майстер і вчитель Тантра-Джйотішу

 

 

*** Взаємини - сукупність стосунків, взаємодій зі сутностями в оточенні, як я ставлюся та взаємодію з навколишним середовищем, як вого впливає на мене й як я впливаю на нього ***

 

(Visited 109 times, 1 visits today)
0
Антін Кузнецов: Що таке взаємини, стосунки?

2 коментарі до “Антін Кузнецов: Що таке взаємини, стосунки?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *