21 березня - День весняного рівнодення - початок весни, початок річного циклу (Новий рік) Питання: Щодня читаю Ваші публікації з місячним гороскопом і Накшатрами.
Періодично у мене виникає питання по інтерпретації часом суперечливих прогнозів.

 

А.К .: Так, майже завжди тенденції часу неоднозначні …
Теж саме, до речі, видно майже в кожній карті народження …

 

Питання: Наприклад, сьогодні: 9-та місячна доба (9-ті Тітхі – Навамі)
«Несприятливий день для важливих справ. Удача в справах, що вимагають жорстких і руйнівних дій, спрямованих проти ворогів, хвороб або перешкод. »

І Місяць знаходиться в 27-му сузір’ї (27-
ма Накшатра – Реваті)
«Накшатра має м’який характер. необхідно бути делікатним ».

З одного боку потрібно вирішувати жорсткі питання, з іншого – бути делікатним?

 

Якості дня важливі для нових справ і починань – для Мухурти, а для повсякденних справ воно не так важливо.

А.К .: Так, Ви маєте рацію. І таких комбінацій випадає 80% на рік.

Тут важливо пам’ятати, що якості дня важливі для нових справ (починань) {для Мухурти}, а для повсякденних справ воно малозначне.
У такій ситуації можна спробувати комбінувати діяльність – бути делікатно-жорстким.
Я ж рекомендую, просто обмежитися від початку нового і цей день присвятити «рутині» (продовження своєї звичайної діяльності).

 

Питання: Виникає також питання синтезу трьох складових:
Тітхі + Накшатра + День тижн
я. Яким чином їх інтерпретувати?

 

А.К .: А ще є Карана, Йога, Хору і інші фактори.
Я рекомендую завжди брати до уваги Тітхі і Накшатра, оскільки їх вплив найголовніший.

Якщо справа (починання, плановане звершення) важливе, то краще чекати також і сприятливого дня тижня (тобто, врахувати всі чинники Мухурти).

 

Питання: Що взагалі є більш пріоритетним в прогнозі?

 

А.К .: З усього – Тітхі і Накшатра. А з них двох – Тітхі.
Але якщо їх рекомендації суперечливі, то, як я вже говорив, краще займатися звичайними справами (повсякденною діяльністю).

 

Питання: Ми говоримо про прогноз на день для всіх, але ж у кожної людини свої конфігурації планет в карті народження, свої Даші [періоди життя] і транзити …

 

А.К .: Індивідуальний розрахунок Мухурти враховує Тара-Бала і Чандра-Бала – найважливіші індивідуальні чинники.

А взагалі, це питання дуже об’ємне і сутнісне. Тут важливе розуміння Суті життя – заради чого людина живе. Тоді і використання факторів часу (факторів Мухурти) для нього буде по-різному.

 

Питання: Наскільки серйозний вплив Накшатри / тітхі / дня тижня на карму людини?

 

На дії людини головним чином впливають не накшатра або місячний день, а її Мета Життя – то, заради чого вона живе

А.К .: Дивлячись що Ви вважаєте кармою …
На карму – дії – людини більше впливає не Накшатра / тітхі / дні тижня, а її Мета Життя (те, заради чого вона живе).
З цього варто і почати. А Мухурта (накшатра / тітхі / день та інше) можуть лише коригувати вчинки людини.

 

Питання: А якщо ще враховувати індивідуальні особливості її  карти народження? ..

 

А.К .: Так, але і тут теж краще почати з головного – чим людина займається в житті (чи йде за своїм Призначенню). Якщо так, то основне в житті вже вірно, і це добре. Тоді Мухурта (накшатра / тітхі / день і ін.) Допоможуть бути ще успішніше.
А якщо ні, то Мухурта (накшатра / тітхі / день і ін.) не сильно виправлять ситуацію.

 

Питання: Ну тоді, може виникнути питання – навіщо взагалі публікувати ці прогнози-рекомендації?

 

А.К .: Щоб звернути увагу людей на Джйотіш (на Знання Життя), і підштовхнути задуматися про відповідність Шляху в Житті (який Джйотіш може вказати / підказати). Щоб люди задумалися про час і про те, що вони роблять. Ну і дізналися про Джйотіш.

 

Питання: А наскільки дійсно проявлено в повсякденному житті вплив даних чинників? Мені здається, я не дуже їх помічаю …

 

А.К .: Так і повинно бути для більшості людей.
По-перше, для повсякденного життя ці фактори не дуже важливі; тому самі астрологи це для себе не використовують в контексті щоденних факторів часу (тільки для важливих справ).
По-друге, щоб відчути якість часу, потрібна велика пробудженість, тільки великі Майстри це можуть. Тому, проявленість матеріальних подій не надто помітна через внутрішні відчуття часу.

 

Питання: Наприклад, для мене вівторки і суботи, траплялося, були самими добрими і такими, що запам’ятовуються, а четверги – підступними …

 

А.К .: Якщо це систематично, то це означає Гуру / (3) Вам несприятливий по астрології / нумерології, а Мангала / (9) і Шані / (8) сприятливі по астрології / нумерології.

 

Питання: Те ж саме і щодо Накшатра / тітхі …

 

А.К .: У відношенні Накшатр / тітхі відчуття ще тонше, бо там Грахи [ «планети»], а інші девата, менш проявлені.

 

 Питання: Тому і постало питання синтезу. Після вашої відповіді і рекомендацій стало зрозуміло.

 

Соціальна програма – тобто «глобалізація» долі кожної людини – зменшує впливу часу і Грах на нас

А.К .: Формальний синтез неможливий, тільки на рівні відчуттів … Як при аналізі карти народження, де теж часто багато один одному суперечить.

Є й інші причини – чому впливи часу стали ще менш проявлені; це – соціальна програма долі кожної людини і подібні причини. Наприклад:

Грахи (Сили Природи) допомагають чи заважають – це не так важливо – все одно наша тиждень починається з понеділка, а не з неділі.

Грахи (Сили Природи) допомагають чи заважають не так важливо – все одно наш день починається з ночі (опівночі), а не зі сходу сонця.

Грахи (Сили Природи) допомагають чи заважають не так важливо – все одно 1 вересня мільйони людей відправлять своїх дітей «вчитися» ( «здобувати освіту»).

Грахи (Сили Природи) допомагають чи заважають не так важливо – все одно новий рік починається 1 січня, а не 14 квітня або з першого молодика.

Тому, ми робимо все, що можемо – повідомляємо про тенденції часу в чистому вигляді.

(Visited 47 times, 1 visits today)
0
Питання по синтезу в щоденному прогнозі
Антін Кузнецов: Що таке взаємини, стосунки? Кожна ситуація мого життя вказана в моєму тілі: це — відчуття, емоції, настрій, почуття Сфера взаємин — стосунків між людьми — найбільше зі всіх сфер життя людини пов'язана з нашими відчуттями у своєму тілі. Яки мої відчуття в тілі я маю...
Айанамша (Аянамса) – кутова різниця між тропічним і сидеричним Зодіаками.... ' Айанамша (Аянамса) - кутова різниця між рухомим тропічним і нерухомим сидеричним Зодіаками Аянамша (Айанамша) - кутова відстань між нерухомим зодіаком і рухомим (точкою весняного рівнодення). Однією з найважливіших відмінностей Вед...
9 видів кави та 9 Грах ― Сил життя. Прояви дев'яти Грах (“планет”) в житті  та  у напоях з кави...     Що я знаю точно в своєму житті? Те що я є, я існую. Це знання ― відчуття ― це Сила “я є”, Сила Буття / Існування, Сила Свідомості, Сила Суті.     Це - головн...
«Зодіак як небесна механіка» – Олег Бокачов Олег Бокачов: семінар «Зодіак - Небесна Механіка» системний підхід до Ведичної Астрології Джйотіш "Що всередині - то і зовні. Що в тонкому - то і в грубому. Коли ми зрозуміємо і відчуємо це настільки, щоб проживати, тоді й почнемо отр...
Групи Майстерності Джйотіш-Школи “Ведаврата” («Ведична астрологія») – практичне навчання.... Навчання в Групах Майстерності Школи "Ведаврата" Тантра-Джйотіш («Ведична астрологія») - практичне заняття ' Школа Тантра-Джйотішу («Ведичної астрології») 'Ведаврата' продовжує регулярні практичні заняття в "Групі Майстерності науки Джйо...
Тантра-Джйотіш – це наука про Сили життя (Грахи) та їх вплив на людину.... Тантра-Джйотіш — це незвичайний і ефективний підхід до отримання знань за допомогою фундаментальних принципів науки Джйотіш . Якщо звичайні розділи Джйотішу — Джатака, Німітта, Прашна і Мухурта — головним чином використовують карту народжен...
Прогнози впливу Вищих Сил (“планет”) і поради на 2018 рік {MMXVIII} – Тантра-Джйотіш – відео.... Прогнози станів Небесних Сил ("сил планет") та рекомендації на 2018-й рік {MMXVIII} - Тантра-Джйотіш  Антон Кузнецов провів дослідження Небесних/Вищих Сил  (Грах, «сил планет»), які формують 2018-й рік, і надав рекомендації на рік.  ...
Тантра-Джйотіш про підготовку до зачаття. Зачаття - це є таїнство... це одне з найважливіших подій у житті жінки. Воно настільки змінює її, що вона стає повністю іншою усередині — на рівні відчуття і почуттів... А для чоловіка зачаття дитини - це подія, що дозволяє йому посилити і...
Антон Кузнецов (Ведаврат): прогноз за наукою Тантра-Джйотіш на серпень 2014 року.... Антон Кузнецов: прогноз на серпень 2014 року з т.з. науки Тантра-Джйотіш . Спочатку -- прогноз для читачів (прогноз для фахівців - нижче, після цього). ' Серпень 2014 року складатиметься з двох сонячних місяців: 4-го сонячного місяця,...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *