Як вплив на Сурʼю [ «Силу Сонця»] інших Грах [Сил, «планет»] визначає рушійну силу / суть / рід людини?

~

Граха Сурʼя [ «Сила Сонця»] – це Сила Буття / Існування, це Відчуття / девата, яке я відчуваю як «Я є», це Дух як Суть (Чисте Буття), це Вселенська Свідомість (Творець).

У мені як в людині Грахи Сурʼя – Сила Існування – проявляється як мій Дух (моє «Я», Атма), це моя Індивідуальна Свідомість.

 

~

Мій Дух (мій Рід) показує якого Роду я людина, яка моя суть, моя найглибша і фундаментальна сутність.

Мій Дух як прояв Грахи Сурʼя в мені показує мою головну внутрішню Рушійну Силу.

Мій Дух як моя Суть визначає – що для мене близьке (рідне, мого Роду), тобто що я приймаю, що мені «до вподоби», і що для мене чуже (нерідне, не мого Роду), тобто що я не приймаю , що мені не «до вподоби».

Мій Дух як прояв Грахи Сурʼя в мені показує мою головну Мету (Призначення) як вираз моєї Суті, як Те, що я повинен зробити для свого Роду (Бога).

З цієї причини говорять, що по Сурʼє (Духу, Свідомості, Атме) в карті народження можна побачити Суть і Мету людини.

Якості Сурʼї [ «Сонця»] в карті народження людини описують якості її Духа / Рода

З точки зору Тантра-Джйотіша якості Сурʼї [ «Сили Сонця»] в карті народження людини описують якості її Духа (Рода). Значить по Сурʼє в карті народження людини можна зрозуміти – яка буде її глибока вроджена Суть, якого роду вона людина, що нею рухає, до чого вона йде (до чого йти за великим рахунком).

~

 

  1. Bu

Якщо на Сурʼю конкретної людини впливає, наприклад, Граха Буддха [Сила Інтелекту, «Сила Меркурія»], то можна сказати, що вона простого, практичного, «земного» роду людина.

Її Дух не дуже зрілий, тобто ще кілька безвідповідальний, нестабільний, «зростаючий як дитина», що формується і дозріває.

Її Мета життя поки проста, матеріальна; ймовірно це буде накопичення інформації і виживання, земні інтереси, спілкування заради обміну інформацією, цікавість, накопичення матеріального добробуту для існування.

Але навіть в проходженні цієї Мети вона кілька непослідовна і інтелектуально схематична (концептуальна).

 

  1. Sk

Якщо на Сурʼю розглянутої людини впливає, зокрема, Граха Шукра [Сила Тілесності, «Сила Венери»], то ця людина чуттєвого, тілесно-орієнтовано, «водного», м’якого і такого, що насолоджується, роду.

Її  Дух (Сила Рода) вже сформувався в деякій мірі, він вже щільний і «текучий».

Її Мета життя тілесна, чуттєва, але все ж матеріальна; ймовірно це буде отримання задоволень, приємне спілкування заради насолоди, накопичення матеріального добробуту для комфорту і задоволень.

У проходженні цієї мети вона вже може пожертвувати виживанням заради насолоди, але в той же час тілесність і тілесні відчуття – це головний критерій для такого людини.

 

  1. Ma

Якщо на Сурʼю даної людини впливає, наприклад, Граха Мангала [Сила Вогню Особистості, «Сила Марса»], то така людина володіючого, досягаючого, «вогняного», особистісно-орієнтованого роду.

Її Дух (Сила Рода) досить зрілий, він вже поширюється, яскравий, «вогненний», активний, здатний проникати, що трансформує.

Її Мета життя прямолінійна, «гаряча», що запалює, активно впливає на оточення; ймовірно це буде прагнення досягати, володіти, керувати, змінювати, створювати і руйнувати, спілкування на рівні особистості, накопичення добробуту для прояву особистості і управління.

У проходженні своєї мети вона використовує інформацію / концепції і тілесність / добробут як інструменти та ресурси для досягнень. Сила Вогню Особистості – це головний критерій для такої людини.

 

  1. Sa

Якщо на Сурʼю досліджуваної людини впливає, зокрема, Граха Шані [Сила Об’єктів / Кордонів, «Сила Сатурна»], то ця людина спостерігає, пізнає, «повітряного», наукового, мислячого роду, який бачить кордони / об’єкти (як людина, що пізнає) або відчуває кордони / рамки / кайдани (як обмежена людина).

Її Дух (Сила Рода) зрілий, його вже не цікавлять досягнення, а цікавить пізнання, спостереження, Дух уважний, спостережливий, зацікавлений, «повітряний», мислячий.

Її Мета життя пов’язана з умінням бути уважним, нерухомим, наполегливим, знаходити закономірності; це або пізнання / спостереження / інтерес до закономірностей життя, або застосування досвіду обмеженості, завзятості, наполегливості.

У проходженні своєї мети вона піднімається над інтелектуальними концепціями, добробутом і володінням щоб спостерігати за об’єктами світобудови навіть пізнання закономірностей (або відчуває досвід обмежень внаслідок досвіду об’єктів оточення). Сила взаємодії з об’єктами, Сила нагляду (контролю) – це головні критерії для такої людини.

 

  1. Gu

Якщо на Сурʼю людини впливає, наприклад, Граха Гуру [Сила Простору, «Сила Юпітера»], то ця людина легкого, відкритого, просторового, «ефірного» роду, який чує Простір, бачить в ньому «відкриті двері», отримує з нього знання , тобто знає про це безмежне поле Всіх Можливостей.

Її Дух (Сила Рода) зрілий і сформувався, він піднявся до усвідомленої волі через знання, він позбавлений напруг (в тому числі критики), нейтральний (всепроникаючий), знає (усвідомлює) і звільнений.

Її Мета життя висока, пов’язана з усуненням напруг (питань, проблем, страждань); ймовірно це буде набуття знань з Джерела Знань і застосування їх для підтримки стану свободи.

У проходженні своєї мети вона прагне бути в змозі всезнання (усвідомлення), матеріальні цінності та володіння їй нецікаві. Досвід стану безмежності – це головний критерій досвіду життя для такої людини.

Автор:
Антон Кузнєцов - Майстер Школи Тантра-Джйотіша Ведаврата // Антон Кузнєцов (Ведаврат)
// Майстер і вчитель Тантра-Джйотіша

(Visited 50 times, 1 visits today)
0
j2. Вплив на Сурʼю [ «Сонце»] інших Грах [ «планет»] і суть людини – Ведична астрологія і Тантра-Джйотіш
Антон Кузнецов — семінар “Основи гармонії взаємин” Антон Кузнецов - Семінар "Основи гармонії взаємин" На цьому семінарі («майстер-класі») Антона Михайловича Кузнецова ми розкриємо універсальні ключі для гармонійних — тобто цілісних і стабільних — взаємин на основі знань і технологій науки...
Ведичне свято Акшая-Трітія. У 2019 році – 7 травня (з сходу Сонця до заходу).... У 2019 році свято Акшая-трітія попадає на 7 травня {в інші роки це свято в інші дати}. Акшайа-Трітія припадає на третю місячну добу (Трітійа) місячного місяця 'Вайшакха'. У 2019 році Акшая-трітія триває приблизно з 05:24 до 23:47. Ал...
Антін Кузнецов: Що таке взаємини, стосунки? Кожна ситуація мого життя вказана в моєму тілі: це — відчуття, емоції, настрій, почуття Сфера взаємин — стосунків між людьми — найбільше зі всіх сфер життя людини пов'язана з нашими відчуттями у своєму тілі. Яки мої відчуття в тілі я маю...
Айанамша (Аянамса) – кутова різниця між тропічним і сидеричним Зодіаками.... ' Айанамша (Аянамса) - кутова різниця між рухомим тропічним і нерухомим сидеричним Зодіаками Аянамша (Айанамша) - кутова відстань між нерухомим зодіаком і рухомим (точкою весняного рівнодення). Однією з найважливіших відмінностей Вед...
? Життя – це постійний рух. Але саме куди я рухаюсь? Що таке розвиток людини?...    Моє Життя - це є мої відчуття, це є мій досвід. Моє життя - це є те, що я відчуваю, що сприймаю. Які є мої відчуття - "хороші" або "погані", таке й є моє життя. Життя живе (життя - це є Жива). І життя рухається постійно, безпе...
Що таке «гармонійні взаємини» в сім’ї / структурі / організації? Чи правильно ми розуміємо «гармонію» взагалі й «гармонічні взаємини» зокрема? Зараз гармонія, на жаль, дуже часто розуміється спотворено, як «рівність», «баланс», «рівноправність», «компроміс», «домовленість» ... Насправді, гармонія — це...
9 видів кави та 9 Грах ― Сил життя. Прояви дев'яти Грах (“планет”) в житті  та  у напоях з кави...     Що я знаю точно в своєму житті? Те що я є, я існую. Це знання ― відчуття ― це Сила “я є”, Сила Буття / Існування, Сила Свідомості, Сила Суті.     Це - головн...
Що є «виховання», хто в дійсності виховує дитину? Лише тоді, коли ми зможемо повністю зрозуміти Принципи взаємин «Чоловік-та-Жінка» (взаємовідносин на початку формування сім'ї), можна переходити до розуміння інших видів відносин: «батько-діти», «мати-діти», «дитина-дитина» і так далі. Якщо...
«Зодіак як небесна механіка» – Олег Бокачов Олег Бокачов: семінар «Зодіак - Небесна Механіка» системний підхід до Ведичної Астрології Джйотіш "Що всередині - то і зовні. Що в тонкому - то і в грубому. Коли ми зрозуміємо і відчуємо це настільки, щоб проживати, тоді й почнемо отр...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *