На 9 травня 2016 року – це є стародавнє свято Акшая-тритія (Акшайа-Трітйа). У інші роки це свято попадає на інші дати.

Акшайа-Трітйа припадає на третю місячну добу (Трітійа) місячного місяця ‘Вайшакха‘.

У 2016 році – Акшая-тритія триває з 8.05 15:22 до 9.05 12:23. Але найбільш сприятливий та добрий час – це 9 травня зі сходу до 12 години.

Ведичне святе Акшая-тритія – це є “день для досягнення міцних і довготривалих результатів”. Акшая-тритія – це один із самих духовних і сприятливих днів року, і тому це свято – це є важливий день Ведичного календаря Панчанга.

Крім того, цей день дуже сприятливий, тому що і Сур’я [Сонце], і Чандра [Місяць] – обидві головні Грахи – знаходяться в екзальтації, тобто в найкращих своїх положеннях на екліптиці. Вони є головні Грахи [Сили життя, “планети”], й тільки раз на рік — в цей день — є “екзальтовані” (“сяючи”), що означає стан найвищого їх блиску, самого сильного їх стану.

Згідно Ведичним писанням, в цей день ріші [мудреці] давнини виконали першу Яг’ю (Ягію) в історії людства. Ця подія відзначила початок нових часів, коли люди отримали можливість жити в злагоді з Грахами (Вищими Силами, “планетами”), тобто з Вищими Принципами, Законами Буття.

Особлива якість цього дня виражена словом ‘Акшайа‘, яке на Санскриті означає “незруйновний”, “вічний”, “міцний”, “довговічний”. Яг’ї (Ягії), зроблені в цей день, дають довговічні результати.

Мухурта – це є розділ Джйотішу [Ведичної Астрології], який розраховує сприятливий час для важливих справ/дій, нових починань, великих отримань і тому подібного. Важливі справи і діяння, скоєні в цей день, а також цінні речі, придбані в цей день, безсумнівно принесуть успіх. У цей день люди планують початок нових проектів/підприємств, суттєві справи/дії, довгі подорожі та інші важливі події.

Акшая-тритія (Акшайа-Трітійа) – це є “День Вічності”, День Непорушності, здійснення і довготривалих результатів. Це є один з найсприятливіших днів у Ведичному календарі – календарі циклів Сил життя (Деват).

***

Більш того, Акшайа-Трітійа – це є один із самих духовних днів Ведичного річного циклу. Багато тисяч років тому — саме в день Акшая-тритія — мудреці-ріші зробили найпершу Яг’ю в історії нинішньої людської цивілізації. З того дня все люди отримали можливість свідомо жити в повній згоді з Богом і Природою – з Вищім Принципами і Законами Всесвіту. Чи живуть зараз люди по Вищому Закону? Саме тому, що люди зараз порушують Родові Принципи, про які говорять ріші [мудреці], у людей відбуваються труднощі, проблеми і біди.


Ганеша підтримує Принцип, які відповідає за здійснення, довговічні результати і виконання. У день Акшая-тритія (Акшайа-Трітійа) слід почитати Ганешу — Маха-Ганапаті — і виконувати Ганеша-Яг’ю (Ганеш-Ягію), щоб отримати довгострокові досягнення на всіх рівнях життя. Цей день також сприятливий і для інших видів Ягї. Згідно Ведичних писань, Яг’я, що розпочата в цей день, принесе “вічні”, довготривалі результати.

Автор: АнтонКузнецов.

.

.*** Ведичне свято Акшая-тритія: у 2016 році - 9 травня ***

.

(Visited 133 times, 1 visits today)
0
Ведичне свято Акшая-тритія: у 2016 році – 9 травня зі сходу Сонця до 12 години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *