Як батько може виховувати дітей?

отец2Виходячи зі знання того, що діти в сім’ї належать чоловікові, є продовженням його Роду, і саме чоловік насправді може виховати дитину, у сучасної людини можуть виникнути тут деякі помилки ( «перегини» в розумінні). Зокрема, з усього з цього можуть бути зроблені такі неправильні висновки: оскільки дітей виховує чоловік, то він повинен доглядати за ними, годувати їх, проводити з ними весь вільний час, присвячувати їм всього себе. «А інакше, як же він буде їх «виховувати », якщо він щодня не з дітьми (він або на роботі, або взагалі його вдома не буває)»?

Насправді ж виховання — не означає «проводити багато часу разом», це щось інше. Для того, щоб виховувати, впливати на дитину, чоловік може бачити дитину взагалі дуже рідко (навіть раз в декілька місяців), і навіть не довгий час (і знову «йти в плавання» або виїжджати у відрядження тощо). Головне, що при цьому він керує процесом, несе відповідальність за дитину, за її виховання, за її майбутнє. І тоді чоловік дійсно її виховує!

Зокрема, чоловік (тобто, батько дитини) закладає той спосіб життя в родині (в цілому), і для дитини (зокрема), який вважає найбільш прийнятним і корисним для всіх. Він вирішує, позначає жінці (матері дитини), чим годувати дитину, а чим не годувати, що їй показувати, а що ні, що говорити, і що не говорити, куди її водити, а куди не водити, і так далі. І таким чином, ще навіть впритул не стикаючись з дитиною, чоловік (батько) вже виховує її, а жінка (мати) йому в цьому допомагає. Так він насичується своїх дітей тим, що вважає за потрібне, цінним, важливим, наповнює своїми якостями, а жінка — його головна помічниця в цьому батьківському вихованні.

І якщо чоловік і жінка розлучаться, а дитина залишиться з матір’ю, і, в силу якихось обставин, з батьком буде бачитися рідко, навіть тоді — вплив батька залишається чільним, а дитина (і навіть дівчинка) насититься не якостями матері, а якостями батька. У дитини буде світогляд батька, його розуміння життя, його думка. Для незіпсованої дитини батько — це головний авторитет (головна життєва сила), і дитина розуміння життя візьме від батька, а жінка, навіть при бажанні, сильно цьому перешкодити не зможе. Хоча, на жаль, з віком — під впливом соціуму і через погане ставлення жінки до чоловіка — цей зв’язок дитини з батьком може зменшуватися, але поки зв’язок є, батько може наситити (виховати) і дівчинку, і хлопчика, навіть рідко або мало з ними спілкуючись.

Тому очевидно, що по суті, виховувати дітей повинен чоловік, будучи для них авторитетом.

Чому так буває не завжди? Зокрема, чоловік міг бути спочатку слабким і не володіти силою (авторитетом) в сім’ї, або жінка — надто сильна. Тоді цей Принцип працює навпаки, виховує не чоловік, а жінка, оскільки вони помінялися функціями (жінка в тілі чоловіка, і чоловік в тілі жінки). Це — не порушення Принципу, а спотворений його прояв через порушення законів природи в сучасному суспільстві, і це — часті проблеми життя сучасних сімей і взаємин у них, за які, на жаль, всім (в тому числі, і дітям) доведеться розплачуватися .

Коли жінка приймає «рішення» забрати дитину у батька, причини цього можуть бути дуже різними, але основна, звичайно ж — це її Его (її «особистість»).

Як основою правильних взаємин в сім’ї між чоловіком і жінкою є відповідальність чоловіка за жінку, так і основа взаємин батька і дітей — це відповідальність за кожну свою дитини перед своєю Вищою Силою. І якщо, до появи дитини чоловік відповідав за одного члена своєї сім’ї (свою жінку), то після народження дитини фактично нічого не змінилося, просто він став ще сильніше, тому, що тепер він може нести відповідальність за ще одну людину, він має ще одного помічника.
  
Антон Кузнєцов - Майстер Школи Тантра-Джйотіша Ведаврата // Антон Кузнєцов (Ведаврат)
// Майстер і вчитель Тантра-Джйотіша

(Visited 47 times, 1 visits today)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *